Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

W tym tygodniu kryminalni z Pruszcza Gdańskiego zlikwidowali kolejną już plantację marihuany. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty wytwarzania i posiadania znacznych ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim podczas swojej pracy ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu tczewskiego może zajmować się uprawą konopi. Policjanci, analizując posiadane informacje, upewnili się, że mężczyzna prowadzi nielegalną uprawę. W tym tygodniu kryminalni zatrzymali 27-latka. W miejscu, gdzie przebywał, stróże prawa znaleźli prawie kilogram marihuany. Pomógł w tym specjalnie wyszkolony pies policyjny, którego umiejętności szybko doprowadziły do odkrycia miejsca przechowywania narkotyków. Następnie policjanci zabezpieczyli plantację konopi, gdzie było ponad pięćdziesiąt roślin. Z tych roślin można było uzyskać prawie 1200 gramów gotowego narkotyku – marihuany. Łączna czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to prawie 65 tys. złotych.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty wytwarzania i posiadania znacznych ilości środków odurzających. Prokurator wystosował wobec niego wniosek do Sądu o tymczasowe aresztowanie.

Za tego typu przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Zatrzymany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej
Next Poszukiwany 8 listami gończymi trafił do aresztu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zabezpieczyli narkotyki i dopalacze w mieszkaniu 24-latka

Policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali 24 -letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu blisko 80 gramów substancji, które zostały

Wiadomości 0 Comments

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego

Policjanci ze Zblewa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ranny został 38-letni mieszkaniec Bytowa. Do zdarzenia doszło, gdy jadący ciężarowym citroenem mężczyzna uderzył w tył ciężarówki, której kierowca zatrzymał się

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI APELUJĄ O ROZWAGĘ PRZY POZOSTAWIANIU ZWIERZĄT W SAMOCHODACH

Policjanci przypominają właścicielom wszystkich zwierząt domowych, a zwłaszcza posiadaczom psów, że pozostawianie zwierząt w zamkniętych samochodach przy obecnie panujących wysokich temperaturach powietrza może doprowadzić do ich wycieńczenia, a nawet śmierci.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź