Kolejny zatrzymany za handel narkotykami

Kolejny zatrzymany za handel narkotykami

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Komisariatu w Trąbkach Wielkich (p. gdański), działając wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego. W mieszkaniu, które użytkował, znaleziono blisko dwa kg amfetaminy i pół kg marihuany. Mężczyzna usłyszał już siedem zarzutów, w tym posiadania znacznej ilości narkotyków i handlu nimi. Sprzedawanie, jak i posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone są karą do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich (p. gdański) podczas swojej służby ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu gdańskiego handluje narkotykami. Pracując nad tą sprawą zdobyli też informacje, że może posiadać w mieszkaniu znaczną ilość substancji odurzających.

Przygotowując się do działań współpracowali z Krajową Administracją Skarbową, która posiada psy służbowe przeszkolone do znajdywania środków odurzających.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci zatrzymali 34-latka, którego wcześniej wytypowali jako podejrzewanego o związek z przestępstwami narkotykowymi. Podczas przeszukania w mieszkaniu, które użytkował 34-latek funkcjonariusze znaleźli łącznie blisko dwa kg amfetaminy i niecałe pół kilograma marihuany. W odszukaniu ukrytych narkotyków pomógł pies „Edek”, który wraz ze swoim opiekunem – funkcjonariuszem KAS uczestniczył w tych czynnościach.

Policjanci przewieźli zatrzymanego do komisariatu w Trąbkach Wielkich i przesłuchali. Mężczyzna usłyszał łącznie siedem zarzutów, w tym posiadania znacznych ilości narkotyków i handlu substancjami odurzającymi.

Previous Zatrzymany 48-latek trzymał w altanie narkotyki
Next 19-latek został tymczasowo aresztowany za posiadanie około 6 kg narkotyków

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

NAWAŁNICE W POMORSKIM – POLICJA OSTRZEGA

W związku z przejściem frontu burzowego nad terenem województwa pomorskiego ostrzeżenie wg. IMGW o burzach 2 i 3 stopnia. Zjawisko rozpoczęło się ok godziny 22 na terenie powiatów południowo –

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE MARATONU

145 gdańskich policjantów i funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji zabezpieczało niedzielny „3 Gdańsk Maraton”. Podczas imprezy sportowej funkcjonariusze zadbali o bezpieczeństwo biegaczy, innych użytkowników dróg, a także widzów obserwujących całe wydarzenie.

Wiadomości 0 Comments

ROZMOWY Z MŁODZIEŻĄ O ZACHOWANIACH RYZYKOWNYCH I MAPACH ZAGROŻEŃ

Policjantka zajmująca się profilaktyka społeczną od początku lutego przeprowadziła kilkanaście spotkań z młodzieżą z sopockich szkół. Podczas spotkań rozmawiano z uczniami m.in. o odpowiedzialności karnej nieletnich, cyberprzemocy, zachowaniach ryzykownych i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź