Kolejny zatrzymany za handel narkotykami

Kolejny zatrzymany za handel narkotykami

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Komisariatu w Trąbkach Wielkich (p. gdański), działając wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego. W mieszkaniu, które użytkował, znaleziono blisko dwa kg amfetaminy i pół kg marihuany. Mężczyzna usłyszał już siedem zarzutów, w tym posiadania znacznej ilości narkotyków i handlu nimi. Sprzedawanie, jak i posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone są karą do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich (p. gdański) podczas swojej służby ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu gdańskiego handluje narkotykami. Pracując nad tą sprawą zdobyli też informacje, że może posiadać w mieszkaniu znaczną ilość substancji odurzających.

Przygotowując się do działań współpracowali z Krajową Administracją Skarbową, która posiada psy służbowe przeszkolone do znajdywania środków odurzających.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci zatrzymali 34-latka, którego wcześniej wytypowali jako podejrzewanego o związek z przestępstwami narkotykowymi. Podczas przeszukania w mieszkaniu, które użytkował 34-latek funkcjonariusze znaleźli łącznie blisko dwa kg amfetaminy i niecałe pół kilograma marihuany. W odszukaniu ukrytych narkotyków pomógł pies „Edek”, który wraz ze swoim opiekunem – funkcjonariuszem KAS uczestniczył w tych czynnościach.

Policjanci przewieźli zatrzymanego do komisariatu w Trąbkach Wielkich i przesłuchali. Mężczyzna usłyszał łącznie siedem zarzutów, w tym posiadania znacznych ilości narkotyków i handlu substancjami odurzającymi.

Previous Zatrzymany 48-latek trzymał w altanie narkotyki
Next 19-latek został tymczasowo aresztowany za posiadanie około 6 kg narkotyków

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany oszust, zamiast biletów wstępu sprzedawał czyste kartki

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej z wydziału zajmującego się zwalczaniem cyberprzestępczości zatrzymali oszusta, który za pośrednictwem portali internetowych sprzedawał bilety wstępu na różnego rodzaju imprezy. Zamiast biletów do zainteresowanych trafiały

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE ZABEZPIECZNIE MECZU ARKA GDYNIA-POGOŃ SZCZECIN

W sobotę przeszło 700 policjantów zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy Arką Gdynia a Pogonią Szczecin. Zarówno przejazd kibiców jak i sam mecz odbył się bez żadnych poważnych incydentów. W sobotę

Wiadomości 0 Comments

Trzej zatrzymani do pobicia starszego mężczyzny dostali areszt

W piątek rano gdańscy policjanci zabezpieczyli udostępnione w sieci nagranie, na którym widać pobicie starszego mężczyzny. W związku z tym zdarzeniem już po południu kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców Gdańska. Sąd

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź