Korzyści wynikające ze współpracy z zarządzanymi usługami drukowania

Korzyści wynikające ze współpracy z zarządzanymi usługami drukowania

Czy Twój wewnętrzny dział IT poświęca zbyt wiele czasu na nietechniczne zadania, takie jak rozwiązywanie problemów z drukarką? Szacuje się, że od 40 do 60 procent zgłoszeń z działu IT do działu pomocy technicznej jest związanych z drukowaniem. Oznacza to, że pracownicy działu IT nie są w stanie poświęcić pełnej uwagi najważniejszym priorytetom, takim jak generowanie przychodów, pozyskiwanie klientów i prowadzenie działalności.

Czy znasz swój koszt druku? Prawda o ukrytych kosztach

Firmy stale poszukują sposobów na bardziej efektywne prowadzenie działalności, obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności. Jednym z obszarów, który jest często pomijany, jest środowisko druku biurowego.

Czy rozważałeś zaopatrzenie się w usługi MPS (ang. Managed Print Services) dla swojej firmy? Jeśli zastanawiałeś się, czy powinieneś zainwestować w MPS, te pytania mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji. Czy wiesz, ile wydajesz na druk? Druk to poważny wydatek dla wielu firm, a szacuje się, że blisko 90% z nich nie wie, ile wydaje na ten proces.

Dążenie do biura bez papieru jest nieubłagane. Nie tylko dlatego, że firmy chcą stać się bardziej zrównoważone, ale wiele organizacji rozumie, że wzrost wydajności poprzez usuwanie papieru może mieć znaczący wpływ na rentowność.

Przeszkody w cyfrowej transformacji

Dlaczego nie możemy bez papieru rozwijać się szybciej? Trudno jest wzmocnić pozycję osób zarabiających, wymyślić na nowo doświadczenia klientów lub wprowadzić na rynek przełomowe produkty i usługi, gdy współpraca i interakcja są utrudnione przez procesy związane z papierem. Nie ma znaczenia, czy procesy te wiążą się z zaangażowaniem zorientowanym na klienta, czy z wewnętrznymi funkcjami wsparcia.

Jeśli jest jedna rzecz wspólna dla prawie wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw, to jest to ich potencjał wzrostu. Logiczną konsekwencją, biorąc pod uwagę wielkość firmy, jest to, że im jest ona mniejsza, tym szybciej może się rozwijać i rosnąć.

Zidentyfikuj błędy w swoim biurze i przejmij kontrolę nad błędami w druku biurowym

Drukarki i materiały eksploatacyjne, wraz z innymi różnorodnymi materiałami biurowymi, stanowią niezbędne koszty prowadzenia działalności gospodarczej, ale nie oznacza to, że kosztów tych nie można utrzymać pod kontrolą. O ile łatwo jest śledzić takie przedmioty jak zszywacze czy segregatory, trzymając je pod kluczem, o tyle w przypadku drukowania jest to nieco bardziej skomplikowane.

Wydajność drukowania i pracy biurowej

Jeśli chodzi o zwiększenie wydajności w miejscu pracy, Twoje środowisko druku jest jednym z pierwszych obszarów, które firma musi zbadać. Dostępnych jest wiele narzędzi, które pomogą przyspieszyć i ułatwić drukowanie.

Każda firma jest wyjątkowa w swoich potrzebach i zastosowaniach w zakresie druku. Szczegółowa ocena druku może dostarczyć kilku cennych informacji na temat środowiska drukowania w Twojej firmie, które pomogą Ci w drodze do oszczędność np. zużycie – Dane są zestawiane według urządzeń i rozdzielane na kolorowe i czarno-białe nakłady.

Społeczeństwo opiera się na szeregu zasad, które pozwalają na porządek, przepływ i wzrost. Nie inaczej jest w biznesie, gdzie aby odnieść sukces, należy wprowadzić i egzekwować zasady, polityki i procedury. Dzięki postępowi technologicznemu łatwiej jest być w kontakcie niż kiedykolwiek wcześniej. Minęło 50 lat odkąd marketerzy wymyślili termin „biuro bez papieru”, ale nadal nie jest to rzeczywistość. Dzisiejsze firmy prawdopodobnie nadal nie mogą całkowicie zrezygnować z papieru.

Sfrustrowany przez starszy sprzęt biurowy? Dlaczego nie wymienić?

Sprzęt biurowy i inne urządzenia elektroniczne nie są zbudowane tak, aby trwać wiecznie, a w pewnym momencie Twoja drukarka, faks, skaner urządzeń wielofunkcyjnych zaczną zwalniać, działać i kosztować Cię pieniądze. Jeśli nadszedł ten czas, weź pod uwagę firmy handlujące urządzeniami biurowymi, aby zmaksymalizować inwestycje i zmodernizować sprzęt do drukowania.

Uzyskaj kontrolę nad wydatkami

Koszty operacyjne przedsiębiorstw mogą szybko wymknąć się spod kontroli z pozoru bez żadnego powodu. Kiedy jednak menedżerowie zagłębiają się w szczegóły, często to właśnie najbardziej łagodne rzeczy są winowajcami. Wydatki na druk biurowy mogą być jedną z tych pozycji wydatków, które powoli rosną do tego stopnia, że trzeba coś zrobić.

http://biznesoutfit.pl/

Previous Ochrona lakieru poprzez oklejenie samochodu folią PPF - wady i zalety
Next Rezerwy walutowe i sposób ich działania

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Obowiązkowe elementy każdej konferencji

Prowadząc własną firmę, nieuniknione jest spotykanie się czy to z jej klientami, czy też z inwestorami. Słowem — z osobami zainteresowanymi tematyką, w której ta się obraca. Właśnie w tym

Strefa Biznesu 0 Comments

Kiedy warto zmienić ubezpieczyciela?

Przywiązałeś się do swojego towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym wykupujesz polisę OC i ani myślisz zamieniać je na inne? To błąd, ponieważ w niektórych sytuacjach powinno się zmienić ubezpieczyciela. Zorientuj się,

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak wybrać agencję rekrutacyjną?

Wiedza na temat wyboru agencji rekrutacyjnej jest ważna zarówno dla pracodawców, jak i osób poszukujących pracy. Firmy, które wolą zlecać na zewnątrz proces poszukiwania i sprawdzania ofert pracy, muszą wziąć

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź