Kosmetyki BioAgadir

Kosmetyki BioAgadir

Agadir bio jest jednym z wiarygodnych producentów ekologicznego oleju arganowego w Maroku; mamy siedzibę w mieście agadir lub w samym sercu lasów arganowych w Maroku. Nasze położenie geograficzne pozwala nam znaleźć dla Państwa nas nasiona z rolnictwa ekologicznego, aby zapewnić wysoką jakość produktów.

Nasze wartości podsumowujemy przedstawiając 100% produktów ekologicznych, dla dobra Państwa zdrowia, a jednocześnie po to, aby kobiety wiejskie mogły korzystać z bogactwa swojego regionu.

Dzisiaj rolnictwo ekologiczne jest wszędzie, ale o jakim rolnictwie mówimy? Sprawiedliwy handel jest wszędzie, ale o jakim handlu mówimy?

W Bio Agadir, rolnictwo ekologiczne, sprawiedliwy handel i solidarność odzwierciedlają naszą wizję świata.

Handel, o którym mówimy, wiąże nas z ziemią, szanuje jej rytm, działa w sposób naturalny i na poziomie człowieka, tutaj jak i gdzie indziej.

Handel, o którym mówimy, jest taki, o którym nigdy nie wolno zapominać, że jest bezpośredni, szczery, zrównoważony, zrównoważony i rygorystyczny, tu, jak i gdzie indziej, lojalny staremu powiedzeniu: „aby produkować dobre oleje, potrzebujesz dobrych nasion”. Wszystko jest robione w fabryce Bio Agadir, aby zapewnić najlepszą jakość nasion i owoców. To właśnie przemierzając lasy arganowe i zawsze szukając dobrych nasion, Bio Agadir mógł stworzyć oryginalną i zróżnicowaną ofertę.

To właśnie miłość do nasion i materiałów roślinnych przyczyniła się do rozwoju silnego partnerstwa z wiejskimi kobietami w naszym regionie.

Bio Agadir kupuje zboże bezpośrednio od kobiet, gwarantując im godziwe dochody dla rodzin w regionie, które są ich głównym źródłem utrzymania, pozwalają im zarabiać na życie i zajmować rzeczywiste miejsce w życiu gospodarczym oraz zwiększają ich niezależność.

http://pieknanaturalnie.com.pl/skladniki-naturalne/cgxh/najnowsze-odkrycie-serum-anti-age-bio-agadir.html

Previous Rezerwy walutowe i sposób ich działania
Next Wymiana tablicy rejestracyjnej

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Nie jestem za nadmiernym ingerowaniem w naturę

Aktorka jest zwolenniczką umiaru w pielęgnacji. Na co dzień stosuje wyłącznie witaminowe serum do twarzy, a gdy ma okazję korzysta z zabiegów w spa. Najczęściej wybiera jednak masaże o działaniu relaksacyjnym. Gwiazda „Przyjaciółek” nie jest

Life&Style 0 Comments

Które zestawy klocków Lego warto kupić?

Klocki Lego cieszą się niesłabnącą popularnością – i to niezależnie od płci, wieku i zainteresowań dziecka. Gwarantują bowiem nie lada frajdę, a przy tym wpływają na rozwój pociechy, co jest

Life&Style 0 Comments

Jakie są rodzaje protez zębowych?

Proteza zębowa powinna zostać odpowiednio dopasowana, gdyż od tego zależy późniejsze samopoczucie. Ważny jest także materiał, z którego proteza zębowa została wykonana. Są takie, do których organizm przyzwyczaja się bardzo

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź