Kosmetyki marki Meguiars

Kosmetyki marki Meguiars

Historia Meguiar sięga 1901 roku, kiedy Frank Megwaer wyposażył w swoim garażu laboratorium do polerowania i restauracji mebli. W 2016 roku Meguiar obchodził swoje 115. urodziny i jest dziś jednym z uznanych liderów w produkcji chemikaliów samochodowych i szerokiej gamy produktów do pielęgnacji samochodów. Kosmetyki marki Meguiars są cenione przez wielu kierowców.  

Historia

Meguiar’s osiągnął niesamowity sukces dzięki miłości do swojej pracy, która każdego dnia daje siłę, by iść naprzód. Nawet w najśmielszych snach Frank Megwaer nie mógł sobie wyobrazić, co zrobi jego pierwszy lakier do mebli w ciągu najbliższych 115 lat, które wykonał nocą za pomocą konwencjonalnego miksera. W latach 30. XX wieku uwaga Franka Meghwera skupiła się na samochodach, które w tamtych czasach były wykonane z drewna i pokryte tym samym lakierem, który był używany do produkcji mebli. Mottem Franka Megwire było, aby nigdy nie wypuszczać produktu, dopóki nie zostanie przekonany, że jest najlepszy na rynku. Do dziś Meguiar przestrzega tej zasady, dzięki czemu udało jej się zdobyć tylu fanów na całym świecie.

Kiedy Frank Megwayer zmarł w 1950 roku, jego trzej synowie, którzy pracowali z ojcem od najmłodszych lat, przenieśli firmę na wyższy poziom. Najstarszy syn Maurice objął obowiązki kierownika sprzedaży. Środkowy syn, Malcolm, który podzielał miłość ojca do formuł chemicznych, stworzył większość produktów, które wciąż są z powodzeniem sprzedawane, w tym absolutnie bestseller – płynny wosk Meguiar’s Cleaner Wax. Młodszy brat Kenneth był odpowiedzialny za produkcję. Dzięki współpracy braci i ich ciężkiej pracy firma przetrwała drugie pokolenie.

Przeczytaj i dowiedz się więcej na http://meguiars.com.pl/  >>

Zastosowanie

We wczesnych latach pasty i woski Meguiar były używane głównie przez profesjonalistów – fabryki, salony samochodowe, warsztaty malarskie. Wosk wykończeniowy Meguiar był bardzo popularny, dzięki czemu samochody miały rozpoznawalny połysk. W latach 60. XX w. wystawy samochodowe stały się popularne w USA, dzięki czemu rozniosła się sława o pastach i woskach Meguiar.

Firma sprostała rosnącemu popytowi i pod przewodnictwem Barry’ego Megwaera, syna Malcolma Megwaire’a, oficjalnie uruchomiła linię produktów amatorskich w 1973 roku. Dziś Meguiar umiejętnie łączy obie linie produktów – amatorską i profesjonalną, z ponad 300 artykułami do czyszczenia, past, past, wosków i związków ochronnych.

Przez lata Meguiar’s pasjonował się samochodami, a dziś organizuje ponad 100 wydarzeń w branży motoryzacyjnej w Stanach Zjednoczonych i bierze udział w ponad 3500 wydarzeniach z udziałem milionów entuzjastów motoryzacji. Właściciele, którzy mają obsesję na punkcie swoich samochodów w dobry sposób, znajdą w linii produktów Meguiar wszystko, czego potrzebują, aby utrzymać idealny stan samochodu. Produkty Meguiar pomogą poradzić sobie z ryzykiem i zadrapaniami na nadwoziu, nadać mu niezrównany połysk, a także zachować czystość i połysk wnętrza, opon i kół samochodu.

Autorytet Meguiar doceniają producenci luksusowych samochodów Aston-Martin, Bentley i Rolls-Royce, którzy przetwarzają swoje samochody za pomocą kosmetyków Meguiar natychmiast po montażu w fabryce. W 2010 r. 3M (USA) kupiło Meguiar’s, ale w przeciwieństwie do wielu przejętych spółek, utrzymało Meguiar’s pod osobną marką. Siedziba główna firmy Meguiar znajduje się w Irvine w Kalifornii w USA, a produkty są wytwarzane w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym w Memphis, Tennessee, USA.

Previous Właściwości i zastosowanie zimnotłoczonego oleju rzepakowego
Next Jak często młodzież sięga po dopalacze?

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Wymiana tablicy rejestracyjnej

Zbadaj śruby mocujące tablicę rejestracyjną, aby sprawdzić, jakich narzędzi potrzebujesz. W zależności od rodzaju śrub mocujących tablicę, może być potrzebny klucz płaski, wkrętak płaski lub krzyżakowy. Gdy już będziesz mieć

Motoryzacja 0 Comments

Samochód na wakacje

Choć jeszcze kilka lat temu kojarzyło się to z luksusem, dzisiaj wypożyczenie samochodu na wakacyjny wypad cieszy się coraz większą popularnością. Mimo to, dla wielu osób wynajęcie samochodu wydaje się

Motoryzacja 0 Comments

Polacy coraz chętniej wypożyczają luksusowe samochody

Samochodami luksusowymi poruszać się może niewiele osób. Marki takie jak Ferrari, Lamborghini czy też Aston Martin raczej są przeznaczone dla najbogatszych. Choć o podróżowaniu takimi samochodami marzy praktycznie każdy niewiele

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź