Kradli paliwo, trafili w ręce policjantów

Kradli paliwo, trafili w ręce policjantów

Policjanci w wyniku podjętej interwencji zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 39-lat, którzy włamali się do auta i ukradli z niego paliwo. Złodziei na gorącym uczynku zatrzymali policjanci ze Śródmieścia, gdy mieszkańcy Gdańska przelewali ukradzioną benzynę do swojego auta. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, dziś usłyszą zarzut kradzieży z włamaniem do samochodu i kradzieży z niego paliwa. 39-latek dopuścił się przestępstwa w warunkach recydywy. Prokurator i policjanci wnioskują o jego aresztowanie.

Policjanci z ogniwa interwencyjnego patrolowali ulice Śródmieścia. Około godziny 5 rano, podczas sprawdzania parkingu niestrzeżonego zauważyli mężczyznę, który wlewał paliwo do zbiornika volkswagena. Policjanci, gdy podchodzili do mężczyzny, zauważyli, że w samochodzie na minuty zaparkowanym obok volkswagena otwarty jest wlew paliwa, z którego wystaje gumowy wąż. Jednocześnie policjanci zobaczyli jak kolega mężczyzny, który wlewał paliwo do volkswagena, taki sam wąż chowa przed policjantami pod siedzeniem w aucie.

Policjanci zdecydowali o zatrzymaniu obu mężczyzn pod zarzutem kradzież z włamaniem do samochodu i kradzieży paliwa. Mężczyźni próbowali uciec z miejsca interwencji, ale szybko zostali obezwładnieni i przewiezieni do komisariatu. Na miejscu interwencji policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady.

Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i ustalili, że w baku samochodu znajdowało się około 27 litrów paliwa, a dzięki interwencji policjantów mężczyźni nie zdążyli opróżnić całego baku.

Dziś 39-latek i jego 26-letni kolega, zostaną doprowadzeni do prokuratury. Obaj usłyszą zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodu i kradzieży benzyny, za co grozi 10 lat pozbawienia wolności.

39-latek jest recydywistą, prokurator wnioskuje do sądu o jego aresztowanie.

Previous Policja wspiera w utrzymaniu kwarantanny w Polsce
Next Zatrzymany mężczyzna, który uciekł ze szpitala zakaźnego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kryminalni zatrzymali sprawcę rozboju na 12-latku

Kryminalni z komisariatu na Oruni zatrzymali mężczyznę, który 30 kwietnia tego roku dokonał rozboju na 12-latku. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia. W miniony piątek prokurator zastosował wobec

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI ZŁODZIEJA I ODZYSKALI SKRADZIONY SAMOCHÓD

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież renault wartego blisko 10 tysięcy złotych i odzyskali skradziony samochód. Zatrzymany do tej sprawy mężczyzna usłyszy dzisiaj zarzuty kradzieży pojazdu. To przestępstwo zagrożone jest

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej

Wczoraj kryminalni z Suchanina zatrzymali 68-latka podejrzewanego o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec 16-letniej dziewczyny. Mężczyzna trafił do aresztu i już wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź