Nowe mieszkania w Gdańsku – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Nowe mieszkania w Gdańsku – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zakup mieszkania to jedna z największych inwestycji w życiu każdego z nas. Jeżeli chcesz być zadowolony z dokonanego wyboru, musisz wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę. Poniżej znajdziesz listę ze wskazówkami.

Lokalizacja jest najważniejsza

Gdańsk to jedno z największych miast w Polsce. Nowe mieszkania w Gdańsku powstają w różnych dzielnicach – zarówno tych dobrze znanych i bardzo popularnych, jak i nowych. Zanim zaczniesz przeglądać oferty deweloperów, zastanów się, gdzie chcesz mieszkać. Wolisz mieszkać w centrum czy może na uboczu, w spokojnej okolicy, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta?

Oferta deweloperów jest bardzo bogata – z pewnością znajdziesz mieszkanie w lokalizacji, która będzie Ci odpowiadać. Przykładowo nowe mieszkania w Gdańsku dostępne w ramach inwestycji Jasień Bulwary są położone w odległości zaledwie 10 minut od centrum miasta. Mieszkańcy mogą korzystać zarówno z komunikacji miejskiej, trasy W-Z, jak i obwodnicy Trójmiasta.

Metraż – jak dużego mieszkania potrzebujesz?

Aby szybko uporać się z poszukiwaniami mieszkania, określ, jak dużego lokalu potrzebujesz. Weź pod uwagę zarówno aktualne, jak i przyszłe potrzeby. Jeżeli w planach masz założenie rodziny, z pewnością przyda Ci się co najmniej jeden pokój więcej. Ponieważ jednak wielkość mieszkania przekłada się na jego cenę, to zakup zbyt dużego lokalu nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

Jednym z deweloperów, który oferuje nowe mieszkania w Gdańsku, jest Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. W ramach powstającej na zachód od Moreny inwestycji Wiszące Ogrody dostępne będą mieszkania o różnym metrażu. Jeżeli zdecydujesz się na mieszkanie właśnie w tej lokalizacji, będziesz mógł wybierać wśród lokali jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- a nawet sześciopokojowych.

Dostępność infrastruktury i terenów zielonych

Nowe mieszkania w Gdańsku powstają na dobrze zagospodarowanych obszarach. Przykładem jest inwestycja CentralPark. Stąd będziesz miał zaledwie kilka minut do centrum Wrzeszcza – jednej z najpopularniejszych dzielnic Gdańska. Jednocześnie w najbliższej okolicy znajduje się szkoła podstawowa, liceum oraz przedszkole. Jeżeli myślisz o zakupie mieszkania dla dziecka, które właśnie odebrało indeks i zaczyna studia na Uniwersytecie Gdańskim, to także doskonała lokalizacja – kampus jest oddalony o zaledwie 5 minut drogi. Gdy uwzględnisz wszystkie wymienione elementy podczas poszukiwania mieszkania, znajdziesz lokal, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Previous Gdzie znajduje sie telefon?
Next Praca przez internet - szanse i zagrożenia

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Kupujemy meble biurowe

W biurze istotne są nie tylko urządzenia takie, jak komputer czy drukarka, ale także meble, bez których praca byłaby po prostu niemożliwa. Wybór mebli biurowych jest obecnie ogromny. W związku

Strefa Biznesu 0 Comments

Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN

Polski Fundusz Energetyczny jest funduszem inwestycyjnym zamkniętym, realizującym w swojej istocie ideę polegającą na budowaniu wartości jego spółek portfelowych, dobranych zgodnie z wartościami oraz kryteriami wyrażonymi w jego statucie. Pośrednio

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!