Nowe mieszkania w Gdańsku – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Nowe mieszkania w Gdańsku – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zakup mieszkania to jedna z największych inwestycji w życiu każdego z nas. Jeżeli chcesz być zadowolony z dokonanego wyboru, musisz wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę. Poniżej znajdziesz listę ze wskazówkami.

Lokalizacja jest najważniejsza

Gdańsk to jedno z największych miast w Polsce. Nowe mieszkania w Gdańsku powstają w różnych dzielnicach – zarówno tych dobrze znanych i bardzo popularnych, jak i nowych. Zanim zaczniesz przeglądać oferty deweloperów, zastanów się, gdzie chcesz mieszkać. Wolisz mieszkać w centrum czy może na uboczu, w spokojnej okolicy, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta?

Oferta deweloperów jest bardzo bogata – z pewnością znajdziesz mieszkanie w lokalizacji, która będzie Ci odpowiadać. Przykładowo nowe mieszkania w Gdańsku dostępne w ramach inwestycji Jasień Bulwary są położone w odległości zaledwie 10 minut od centrum miasta. Mieszkańcy mogą korzystać zarówno z komunikacji miejskiej, trasy W-Z, jak i obwodnicy Trójmiasta.

Metraż – jak dużego mieszkania potrzebujesz?

Aby szybko uporać się z poszukiwaniami mieszkania, określ, jak dużego lokalu potrzebujesz. Weź pod uwagę zarówno aktualne, jak i przyszłe potrzeby. Jeżeli w planach masz założenie rodziny, z pewnością przyda Ci się co najmniej jeden pokój więcej. Ponieważ jednak wielkość mieszkania przekłada się na jego cenę, to zakup zbyt dużego lokalu nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

Jednym z deweloperów, który oferuje nowe mieszkania w Gdańsku, jest Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. W ramach powstającej na zachód od Moreny inwestycji Wiszące Ogrody dostępne będą mieszkania o różnym metrażu. Jeżeli zdecydujesz się na mieszkanie właśnie w tej lokalizacji, będziesz mógł wybierać wśród lokali jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- a nawet sześciopokojowych.

Dostępność infrastruktury i terenów zielonych

Nowe mieszkania w Gdańsku powstają na dobrze zagospodarowanych obszarach. Przykładem jest inwestycja CentralPark. Stąd będziesz miał zaledwie kilka minut do centrum Wrzeszcza – jednej z najpopularniejszych dzielnic Gdańska. Jednocześnie w najbliższej okolicy znajduje się szkoła podstawowa, liceum oraz przedszkole. Jeżeli myślisz o zakupie mieszkania dla dziecka, które właśnie odebrało indeks i zaczyna studia na Uniwersytecie Gdańskim, to także doskonała lokalizacja – kampus jest oddalony o zaledwie 5 minut drogi. Gdy uwzględnisz wszystkie wymienione elementy podczas poszukiwania mieszkania, znajdziesz lokal, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Previous Gdzie znajduje sie telefon?
Next Praca przez internet - szanse i zagrożenia

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Kiedy warto zmienić ubezpieczyciela?

Przywiązałeś się do swojego towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym wykupujesz polisę OC i ani myślisz zamieniać je na inne? To błąd, ponieważ w niektórych sytuacjach powinno się zmienić ubezpieczyciela. Zorientuj się,

Strefa Biznesu 0 Comments

Ulga na działalność badawczo-rozwojową dla przedsiębiorców rozliczających podatek dochodowy na formularzu deklaracji PIT 36

Od stycznia 2016 roku ulga na nowe technologie została zastąpiona przez ulgę na działalność badawczo-rozwojową (tzw. ulga B+R). Z ulgi tej mogą skorzystać: Podatnicy prowadzący pozarolniczą działalność gospodarczą i opłacający

Strefa Biznesu 0 Comments

Praca na Pomorzu czeka – co czwarta firma będzie zatrudniać!

Stopa bezrobocia spada, choć nadal wynosi 7%. Czy to oznacza, że w naszym województwie nie ma pracy? Czy szukanie nowego zatrudnienia musi trwać miesiącami i być nieustanną harówką? Nie! W

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!