TRZY OSOBY RANNE W WYPADKU

TRZY OSOBY RANNE W WYPADKU

Policjanci z Kościerzyny wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie Kobyle-Góra. Jadący od strony Góry kierowca bmw zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca i dwaj pasażerowie doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Wczoraj około godziny 11:00 dyżurny kościerskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że na trasie Kobyle-Góra 22-letni kierowca bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z drogówki oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem policyjnym, którzy potwierdzili otrzymaną w zgłoszeniu informację. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, kierowca bmw jadąc w stronę Góry, zjechał na lewe pobocze drogi, gdzie czołowo uderzył w drzewo. Mężczyzna i dwaj pasażerowie doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala.

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a policyjny technik wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

Previous 5 OSÓB ZATRZYMANYCH POD ZARZUTEM POSIADANIA NARKOTYKÓW
Next POLICJANCI ZATRZYMALI KOLEJNEGO DILERA NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

OSZUŚCI NADAL DZIAŁAJĄ – POLICJA OSTRZEGA

Na terenie województwa pomorskiego w dalszym ciągu odnotowujemy zgłoszenia dotyczące usiłowania bądź dokonania przestępstw tzw. metodą „na wnuczka” lub „na policjanta” dlatego Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku podjął współpracę z

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

ZLIKWIDOWANA RODZINNA UPRAWA MARIHUANY

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej wspólnie z policjantami z Kwidzyna zatrzymali cztery osoby w wieku od 31 do 51 lat, podejrzane o nielegalną uprawę konopi indyjskich. Osoby zatrzymane to członkowie

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK DROGOWY NA BERLINCE

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło dzisiaj nad ranem na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Bytonia. Wskutek czołowego zderzenia volkswagena z motorowerem zginął 37-letni kierowca jednośladu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź