TRZY OSOBY ZATRZYMANE W ZWIĄZKU ZE ŚMIERTELNYM POBICIEM

TRZY OSOBY ZATRZYMANE W ZWIĄZKU ZE ŚMIERTELNYM POBICIEM

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali trzy osoby w związku ze śmiertelnym pobiciem 22 – letniego mężczyzny, które miało miejsce w Gdyni. Do zatrzymania dwóch z nich doszło w dniu popełnienia przestępstwa, a trzeciej dzień później. Czynności z ich udziałem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gdyni.

Nad sprawą pobicia, w wyniku którego śmieć poniósł 22 – letni mężczyzna od sobotniego ranka pracują kryminalni i śledczy z gdyńskiej komendy i komisariatu w Gdyni Śródmieściu. Tuż po zdarzeniu, do którego doszło około godziny 3:30 w nocy z piątku na sobotę na jednym z głównych skwerów w centrum Gdyni, zatrzymany został 22 – letni mężczyzna. Po jego przesłuchaniu i zweryfikowaniu złożonych przez niego zeznań został zwolniony.

Przeprowadzone przez kryminalnych ustalenia doprowadziły do wytypowania i zatrzymania trzech osób biorących udział w pobiciu. Dwie z nich zostały zatrzymane jeszcze w dniu popełnienia przestępstwa, a trzecia dzień później. Czynności z udziałem zatrzymanych prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gdyni.

Nad szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia i zatrzymaniem wszystkich jego uczestników pracują kryminalni i śledczy z gdyńskiej komendy i Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu.

Previous ATAK NA NAFTOPORT! – ĆWICZENIA SŁUŻB
Next GDYŃSCY POLICJANCI ZATRZYMALI 26 – LETNIEGO MĘŻCZYZNĘ PODEJRZEWANEGO O USIŁOWANIE ZABÓJSTW

Może to Ci się spodoba

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Kryminalni z komisariatu policji w Gdyni Witominie zatrzymali 22–latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie zatrzymania i przeszukania mieszkania mężczyzny śledczy zabezpieczyli przeszło 100 gramów marihuany oraz

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

GDAŃSCY POLICJANCI ZATRZYMALI MATKĘ PODEJRZANĄ O DZIECIOBÓJSTWO

Kryminalni z KMP w Gdańsku zatrzymali matkę noworodka, którego zwłoki odnalezionego kilka dni temu na terenie wysypiska śmieci. Do ustalenia danych personalnych kobiety przyczynił się policjant, który posiada wieloletnie doświadczenie

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

KOLEJNI WŁAMYWACZE ODPOWIEDZĄ ZA SWOJE CZYNY

Dzięki dzielnicowym z komisariatu VII odpowiedzialności karnej nie unikną sprawcy włamań. Funkcjonariusze ustalili, że 34-latek wspólnie z 21-latkiem w miniony weekend dwukrotnie włamali się do pomieszczenia firmy, skąd ukradli m.in.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź