OSZUKAŁ NA 2 MILIONY ZŁOTYCH ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ KRYMINALNYCH

OSZUKAŁ NA 2 MILIONY ZŁOTYCH ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ KRYMINALNYCH

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym wystawionym przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku za oszustwa na kwotę 2 milionów złotych. Mężczyzna przez 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i dotychczas był nieuchwytny. Zgodnie z decyzją prokuratury 46-letni mężczyzna trafił za kratki aresztu śledczego.

W czwartek 9 marca br. około godziny 13:40 rano puccy kryminalni zatrzymali 46-latka ściganego listem gończym. Mężczyzna był poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego.

Funkcjonariusze z zespołu ds. poszukiwań wydziału kryminalnego z puckiej komendy zdobyli informację , że poszukiwany ukrywa się prawdopodobnie na terenie jednej z miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego.

Puccy kryminalni wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy przeprowadzili zaplanowane i skoordynowane działania w wyniku, których ukrywający się przed organami ścigania 46-letni mężczyzna został zatrzymany na jednym z parkingów w centrum Grudziądza.

Poszukiwany był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy. W akcji wzięło udział kilkunastu policjantów. 46-latek był poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku za oszustwa, gdzie wartość strat została określona na kwotę 2 milionów złotych.

Mężczyzna został przewieziony do komendy, a następnie trafił za kratki aresztu śledczego w Gdańsku. Mężczyzna przez 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i dotychczas był nieuchwytny. Teraz 46-latek nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Previous UKRYWAŁ SIĘ 17-LAT, ZATRZYMALI GO POMORSCY POLICJANCI W OKOLICACH ŁODZI
Next WYPADEK DROGOWY - CZTERY OSOBY TRAFIŁY DO SZPITALA

Może to Ci się spodoba

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA SPRAWCY POBICIA 27-LATKA

Wczoraj dwóch sprawców w wieku 26 i 28 lat usłyszało zarzuty pobicia 27-latka. Skutkiem tego pobicia było spowodowanie ciężkich obrażeń ciała u pokrzywdzonego, w wyniku czego jest on w stanie

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI SCHOWAŁ W ZAMRAŻARCE A FAŁSZYWE BANKNOTY W KOMODZIE

Kryminalni z komisariatu policji w Trąbkach Wielkich zatrzymali 3 osoby podejrzane w sprawie podrobienia banknotów, wprowadzenia ich do obiegu oraz posiadania i udzielania środków odurzających. Mężczyźni w wieku 38 i

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

Około 7 kilogramów marihuany, amfetaminy, mefedronu i haszyszu zabezpieczyli kryminalni ze Starogardu Gdańskiego. Funkcjonariusze zatrzymali również mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Sprawa jest rozwojowa. Mundurowi nie wykluczają

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź