OSZUKAŁ NA 2 MILIONY ZŁOTYCH ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ KRYMINALNYCH

OSZUKAŁ NA 2 MILIONY ZŁOTYCH ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ KRYMINALNYCH

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym wystawionym przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku za oszustwa na kwotę 2 milionów złotych. Mężczyzna przez 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i dotychczas był nieuchwytny. Zgodnie z decyzją prokuratury 46-letni mężczyzna trafił za kratki aresztu śledczego.

W czwartek 9 marca br. około godziny 13:40 rano puccy kryminalni zatrzymali 46-latka ściganego listem gończym. Mężczyzna był poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego.

Funkcjonariusze z zespołu ds. poszukiwań wydziału kryminalnego z puckiej komendy zdobyli informację , że poszukiwany ukrywa się prawdopodobnie na terenie jednej z miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego.

Puccy kryminalni wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy przeprowadzili zaplanowane i skoordynowane działania w wyniku, których ukrywający się przed organami ścigania 46-letni mężczyzna został zatrzymany na jednym z parkingów w centrum Grudziądza.

Poszukiwany był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy. W akcji wzięło udział kilkunastu policjantów. 46-latek był poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku za oszustwa, gdzie wartość strat została określona na kwotę 2 milionów złotych.

Mężczyzna został przewieziony do komendy, a następnie trafił za kratki aresztu śledczego w Gdańsku. Mężczyzna przez 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i dotychczas był nieuchwytny. Teraz 46-latek nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Previous UKRYWAŁ SIĘ 17-LAT, ZATRZYMALI GO POMORSCY POLICJANCI W OKOLICACH ŁODZI
Next WYPADEK DROGOWY - CZTERY OSOBY TRAFIŁY DO SZPITALA

Może to Ci się spodoba

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA 25-LATKA PODEJRZANEGO O PREZENTOWANIE I POSIADANIE TREŚCI PEDOFILSKICH

Wczoraj sąd zastosował wobec 25-letniego sprawcy areszt tymczasowy na 3 miesiące. Mężczyzna podejrzany jest o prezentowanie i posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletniego. Odpowiedzialności karnej sprawca nie uniknie dzięki intensywnej

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

Zatrzymany z 9 kilogramami amfetaminy

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 34 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania samochodu, którym poruszał się mężczyzna policjanci zabezpieczyli 9 kilogramów amfetaminy. Narkotyki ukryte

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

KOLEJNY DILER NARKOTYKÓW W ARESZCIE

Policjanci z KMP w Gdańsku zatrzymali kolejnego w tym miesiącu dilera narkotykowego. Tym razem zakończyli działalność 37-letniego taksówkarza, który podejrzany jest o handel znaczną ilością środków odurzających. Funkcjonariusze znaleźli w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź