Podróżuj wygodnie – gdzie możesz zaparkować przed wylotem z Gdańska?

Podróżuj wygodnie – gdzie możesz zaparkować przed wylotem z Gdańska?

Samochód pozostaje najwygodniejszym środkiem transportu na krótszych dystansach. Nie dziwi więc, że wiele osób korzystających z gdańskiego lotniska decyduje się dotrzeć do niego własnym autem. Sprawdź, gdzie w pobliżu terminala możesz zostawić samochód.

Jesteś tu tylko przejazdem? Kiss & Fly!

Oczywistym jest, że odwożąc kogoś na lotnisko lub odbierając go spod terminala, nie chcesz marnować czasu na wjazdy i wyjazdy z parkingu ani na dojście do samochodu. W tym celu Port Lotniczy w Gdańsku wraz ze spółką Interparking Polska przygotowały strefę Kiss & Fly. Zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie dworca lotniczego strefa Kiss & Fly jest przeznaczona pod parkowanie krótkoterminowe.

Za przebywanie w strefie Kiss & Fly nie musisz płacić, jeśli opuścisz ją przed upływem 10 minut. Jeśli lot, z którego masz odebrać bliską osobę uległ opóźnieniu, lepiej będzie, gdy zostawisz auto na jednym z dwóch parkingów krótkoterminowych.

Czekasz na kogoś? Wybierz parking krótkoterminowy

Na gdańskim lotnisku znajdziesz dwa parkingi przeznaczone do postoju krótkoterminowego. Jeżeli masz pewność, że sprawy, które masz do załatwienia na lotnisku nie zajmą Ci więcej niż 2 godziny, wybierz parking P1. Jest on oddalony od terminala o zaledwie 50 m. Jeżeli Twój pobyt w porcie lotniczym może się przedłużyć, z finansowego punktu widzenia korzystniejszy będzie postój na parkingu P3.

Usytuowany w odległości 100 m od dworca lotniczego parking P3 zda egzamin również wtedy, gdy udajesz się w podróż, z której wrócisz do Gdańska jeszcze tego samego dnia. Opłatę za parkowanie uiścić możesz przed wyjazdem z parkingu (gotówką lub kartą) w łatwych w obsłudze i czynnych 24 godziny na dobę automatach płatniczych.

Długo Cię nie będzie? Zarezerwuj miejsce na P6!

Czeka Cię podróż służbowa lub wakacje za granicą? Wówczas dobrym pomysłem będzie zostawienie samochodu na jednym z parkingów długoterminowych P4 lub P5. Alternatywą dla nich są miejsca postojowe na parkingu P6. Są one oddalone od terminala o 250 m. Na parkingu skorzystać możesz z wózka bagażowego.

Czy wiesz, że za miejsce postojowe na gdańskim lotnisku możesz zarezerwować przez internet? Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę internetową: http://www.airport.gdansk.pl/passenger/parking/parkinggd-plan. Po dokonaniu rezerwacji, pozostaje tylko opłacić rachunek.

Previous Pierwsza wizyta u stomatologa, o czym warto pamiętać?
Next Cztery osoby zatrzymane za wprowadzenie do obrotu znacznych ilości środków odurzających

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Czy warto wybrać kosmetyki mineralne?

Półki drogerii uginają się od kosmetyków. Regularnie do tych świetnie znanych dołączają nowe. Do stosunkowo mało jeszcze znanych należą kosmetyki mineralne. Mimo że są dostępne od niedawna, to już zdążyły

Life&Style 0 Comments

Jak użytkować sprzęt audio?

Kupując sprzęt audio, z pewnością zależy nam na tym, aby służył nam jak najdłużej. Jak w takim razie o niego dbać i użytkować? Gdzie podłączyć sprzęt audio? Pomieszczenie, w którym

Life&Style 0 Comments

Smartfon dla kobiety

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji chętnie obdarowujemy się prezentami. Wiele kobiet z pewnością byłoby zadowolonych znajdując pod choinką nowy smartfon. Pojawia się jednak pytanie: jaki

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź