Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Tadzinie

Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Tadzinie

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w Tadzinie. Na miejscu pojechali funkcjonariusze wejherowskiej drogówki, którzy ustalali okoliczności zdarzenia. Kierowca oraz pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

W środę przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Tadzinie. Na miejsce skierowani zostali policjanci z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 40-latek kierujący samochodem volkswagenem z nieustalonej przyczyny zjechał z drogi na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Zarówno kierowca jak i pasażerowie zostali przetransportowani do szpitali. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli samochód. Teraz sprawą zajmują się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Policjanci przypominają i apelują! Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i dostosowaniu prędkości do warunków drogowych. Każdy kierowca przed wyjazdem, zwłaszcza dłuższym, powinien być wypoczęty, a w przypadku odczuwania znużenia powinien zrobić przerwę. Nie można także zapominać o zapinaniu pasów bezpieczeństwa.

Previous Metody wybielania zębów
Next Zatrzymany za rozpowszechnianie pornografii z udziałem dzieci

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany 8 listami gończymi trafił do aresztu

Kryminalni ze starogardzkiej komendy zatrzymali na terenie Trójmiasta mężczyznę ściganego aż 8 listami gończymi. Mieszkaniec pomorza był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione

Wiadomości 0 Comments

Nad Bałtykiem znowu gorąco

Zapowiada się, że tegoroczne lato będzie równie gorące, jak w roku poprzednim. Gorący sezon czeka też hotelarzy, ponieważ rodacy tłumnie szykują się na wakacje nad Bałtykiem. Kto jeszcze nie dokonał

Wiadomości 0 Comments

Zarzut za przestępstwa narkotykowe

W ostatnich dniach sopoccy policjanci przedstawili 4 sprawcom zarzuty związane z posiadaniem i udzielaniem narkotyków. Wśród nich był 18-letni mieszkaniec Wejherowa, który przy sobie i w mieszkaniu miał susz konopi.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź