Policjanci uczestniczyli w rajdzie

Policjanci uczestniczyli w rajdzie

W ramach obchodów 97. rocznicy wkroczenia Wojsk Polskich do Kościerzyny kościerscy policjanci byli współorganizatorem rajdu patriotycznego, zorganizowanego na terenie Wielkiego Klincza i miasta Kościerzyny. W tych miejscowościach zorganizowano gry terenowe, gdzie uczestnicy mogli zapoznać się z historią i ciekawostkami na temat miejscowości oraz odwiedzić punkty kontrolne zorganizowane przez MOPS, Nadleśnictwo Kościerzyna i Komendę Policji w Kościerzynie. Tam uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o bezpieczeństwie oraz znajomości historii regionu.

Policjanci prezentowali najmłodszym swoje wyposażenie służbowe i omawiali profilaktykę zachowań podczas zimy. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział w rajdzie.

Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie była głównym organizatorem VIII Mini Rajdu Kaszubskiego, który odbył się w minioną niedzielę. Funkcjonariusze, między innymi zaprezentowali uczestnikom imprezy sprzęt policyjny i sprawdzali wiedzę z zakresu bezpieczeństwa. Uczestnikom taka forma spędzania czasu wolnego bardzo odpowiadała.

Previous Złodziej samochodów zatrzymany
Next W komendzie przywłaszczył telefon - nagrał go monitoring

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

GDAŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZAJĄ LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku wspólnie w funkcjonariuszami komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Sopocie biorą udział w zabezpieczeniu imprezy Lotto Eurovolley Poland 2017. W Gdańsku swoje mecze rozgrywa

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zlikwidowali uprawę konopii indyjskich

Kryminalni zatrzymali 38-latka, który uprawiał w swoim domu konopie indyjskie. Plantacja była skrzętnie ukryta na poddaszu. Policjanci zabezpieczyli 24 sztuki drzewek, które były hodowane w specjalnie przygotowanym do tego namiocie.

Wiadomości 0 Comments

MIĘDZYNARODOWA OPERACJA DANUBE II

W dniach 19-30 czerwca agencja Frontex, Europejska Agencja Ochrony Granic i Wybrzeży, prowadziła międzynarodową operację o nazwie Danube II mającą na celu zwalczanie przestępczości transgranicznej na Bałkanach Zachodnich oraz na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź