POLICYJNE ZABEZPIECZENIE UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Gdańscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników zgromadzeń i marszów, które odbyły się w miniona sobotę z okazji 96 rocznicy odzyskania niepodległości. W działaniach udział wzięli policjanci prewencji, ruchu drogowego i pionu kryminalnego. Podczas zabezpieczenia, do którego funkcjonariusze przygotowywali się od dłuższego czasu, nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów, ani prób zakłócenia porządku publicznego.

W związku z zabezpieczeniem obchodów Święta Niepodległości, policjanci prewencji, ruchu drogowego i pionu kryminalnego od samego rana realizowali działania na terenie Gdańska. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem osób uczestniczących w zgromadzeniach i przemarszach, a także osób postronnych. We wszystkich newralgicznych miejscach policjanci kierowali także ruchem drogowym.

W związku z zabezpieczeniem organizowanych przedsięwzięć, nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów, ani prób zakłócenia porządku publicznego.

Previous OTWARCIE NOWEGO KOMISARIATU POLICJI GDAŃSK – ŚRÓDMIEŚCIE – ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚĆ
Next POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ZABÓJSTWO

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nietrzeźwy 22-latek kierował samochodem posiadając zakaz sądowy prowadzenia pojazdów

Blisko 1,2 promila alkoholu – tyle wskazał alkomat u 22 – latka, który stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Jak się okazało mężczyzna posiadał również zakaz prowadzenia wszelkich

Wiadomości 0 Comments

Uprawiali konopie indyjskie – kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej wspólnie z funkcjonariuszami z Pucka zatrzymali czterech mężczyzn, u których w domu i na terenie posesji znaleźli uprawę konopi indyjskich oraz 179 gramów suszu roślinnego.

Wiadomości 0 Comments

Pijany motocyklista spowodował wypadek

W środę w nocy doszło do wypadku drogowego, podczas którego 21-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w znak drogowy. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!