Szukasz obciążeń do swoich urządzeń transportu bliskiego?

Szukasz obciążeń do swoich urządzeń transportu bliskiego?

Urządzenia Transportu Bliskiego, takie jak podnośniki czy dźwigi, wymagają okresowego sprawdzenia ich stanu technicznego, kalibracji czy innych działań serwisowych. Aby były one w pełni bezpieczne, kompletne i zapewniały możliwość późniejszego, dalszego pracowania z tymi urządzeniami, niezbędne jest zastosowanie specjalnych odważników i obciążników pod nadzorem wykwalifikowanej kadry. Jeśli właśnie takich osób i sprzętu poszukujesz, odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz poniżej.

Wynajem obciążników

Pomorskie Centrum Metrologii oferuje kompleksową obsługę Urządzeń Transportu Bliskiego. W ramach tej obsługi proponowane są między innymi takie czynności, jak wypożyczenie obciążeń do badań UTB, mieszczące się w granicy 120 ton. Możliwe jest także wypożyczenie balastu do maksymalnej masy aż 1500 ton. Usługa obejmuje przy tym wynajem pasów i zawiesi, a także transport obciążenia oraz jego rozładunek na miejscu badania.

Co jeszcze bardziej istotne, Pomorskie Centrum Metrologii zapewnia kompleksową obsługę i pomoc profesjonalnej kadry podczas całego procesu badania. Dzięki temu każda operacja przeprowadzona w miejscu pracy klienta jest w pełni bezpieczna.

Inne usługi oprócz wynajmu

Oprócz wynajmu obciążeń, Pomorskie Centrum Metrologii oferuje także inne usługi, których pełną listę można znaleźć na stronie pcm.pomorskie.pl. Wśród nich znajduje się między innymi asysta wykwalifikowanej kadry podczas instalacji urządzeń pomiarowych, pochodzących od zagranicznych producentów. Mogą oni pomóc także w wyznaczeniu bezpiecznej strefy pracy.

Ważną usługą, również oferowaną przez Pomorskie Centrum Metrologii, jest dokonywanie badań technicznych, ocena stanu urządzeń oraz obliczanie ich resursów. Jest to szczególnie niezbędny proces w przypadku tych urządzeń, które mają nieznaną historię. Musi ona zostać odtworzona, a wszystkie parametry urządzenia dokładnie zbadane, w celu ustalenia, czy wymaga ona napraw, a także kiedy powinny odbywać się okresowe badania techniczne i prace serwisowe. Warto przy tym nadmienić, iż PCM z chęcią podejmuje się wszystkich działań z obszaru formalno-prawnego, reprezentując swoich klientów.

Sprawdzanie i wzorcowanie masy

Kolejną możliwością jest sprawdzanie oraz wzorcowanie obciążeń, niezbędne w celu weryfikacji ich dokładnej masy. Pracownicy Pomorskiego Centrum Metrologii mogą dokonać odpowiednich pomiarów nawet w miejscu pracy klienta, dzięki czemu nie ma konieczności przewożenia ładunku, co znacząco wpływa na zmniejszenie ceny całej usługi.

Co bardzo istotne, do sprawdzonych i wzorowanych obciążników klienci otrzymują Świadectwa Wzorcowania, które są ważne we wszystkich urzędach Dozoru Technicznego.

Previous Smartfon dla kobiety
Next Jak i gdzie zalegalizować wagę? Najważniejsze informacje

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Nowe mieszkania w Gdańsku – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zakup mieszkania to jedna z największych inwestycji w życiu każdego z nas. Jeżeli chcesz być zadowolony z dokonanego wyboru, musisz wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę. Poniżej znajdziesz listę ze

Strefa Biznesu 0 Comments

Gdańska Wyspa Spichrzów doczeka się zabudowy

W Gdańsku coraz więcej deweloperów koncentruje swoje plany projektowe wokół morza i wody. W takich przymorskich dzielnicach jak Brzezno, Przymorze, Zaspa czy Jelitkowo w ostatnich miesiącach pojawiają się kolejne budowy. Firma Dekpol

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak wybrać agencję rekrutacyjną?

Wiedza na temat wyboru agencji rekrutacyjnej jest ważna zarówno dla pracodawców, jak i osób poszukujących pracy. Firmy, które wolą zlecać na zewnątrz proces poszukiwania i sprawdzania ofert pracy, muszą wziąć

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź