Szukasz obciążeń do swoich urządzeń transportu bliskiego?

Szukasz obciążeń do swoich urządzeń transportu bliskiego?

Urządzenia Transportu Bliskiego, takie jak podnośniki czy dźwigi, wymagają okresowego sprawdzenia ich stanu technicznego, kalibracji czy innych działań serwisowych. Aby były one w pełni bezpieczne, kompletne i zapewniały możliwość późniejszego, dalszego pracowania z tymi urządzeniami, niezbędne jest zastosowanie specjalnych odważników i obciążników pod nadzorem wykwalifikowanej kadry. Jeśli właśnie takich osób i sprzętu poszukujesz, odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz poniżej.

Wynajem obciążników

Pomorskie Centrum Metrologii oferuje kompleksową obsługę Urządzeń Transportu Bliskiego. W ramach tej obsługi proponowane są między innymi takie czynności, jak wypożyczenie obciążeń do badań UTB, mieszczące się w granicy 120 ton. Możliwe jest także wypożyczenie balastu do maksymalnej masy aż 1500 ton. Usługa obejmuje przy tym wynajem pasów i zawiesi, a także transport obciążenia oraz jego rozładunek na miejscu badania.

Co jeszcze bardziej istotne, Pomorskie Centrum Metrologii zapewnia kompleksową obsługę i pomoc profesjonalnej kadry podczas całego procesu badania. Dzięki temu każda operacja przeprowadzona w miejscu pracy klienta jest w pełni bezpieczna.

Inne usługi oprócz wynajmu

Oprócz wynajmu obciążeń, Pomorskie Centrum Metrologii oferuje także inne usługi, których pełną listę można znaleźć na stronie pcm.pomorskie.pl. Wśród nich znajduje się między innymi asysta wykwalifikowanej kadry podczas instalacji urządzeń pomiarowych, pochodzących od zagranicznych producentów. Mogą oni pomóc także w wyznaczeniu bezpiecznej strefy pracy.

Ważną usługą, również oferowaną przez Pomorskie Centrum Metrologii, jest dokonywanie badań technicznych, ocena stanu urządzeń oraz obliczanie ich resursów. Jest to szczególnie niezbędny proces w przypadku tych urządzeń, które mają nieznaną historię. Musi ona zostać odtworzona, a wszystkie parametry urządzenia dokładnie zbadane, w celu ustalenia, czy wymaga ona napraw, a także kiedy powinny odbywać się okresowe badania techniczne i prace serwisowe. Warto przy tym nadmienić, iż PCM z chęcią podejmuje się wszystkich działań z obszaru formalno-prawnego, reprezentując swoich klientów.

Sprawdzanie i wzorcowanie masy

Kolejną możliwością jest sprawdzanie oraz wzorcowanie obciążeń, niezbędne w celu weryfikacji ich dokładnej masy. Pracownicy Pomorskiego Centrum Metrologii mogą dokonać odpowiednich pomiarów nawet w miejscu pracy klienta, dzięki czemu nie ma konieczności przewożenia ładunku, co znacząco wpływa na zmniejszenie ceny całej usługi.

Co bardzo istotne, do sprawdzonych i wzorowanych obciążników klienci otrzymują Świadectwa Wzorcowania, które są ważne we wszystkich urzędach Dozoru Technicznego.

Previous Smartfon dla kobiety
Next Jak i gdzie zalegalizować wagę? Najważniejsze informacje

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Praca przez internet – szanse i zagrożenia

Kiedyś było to nie do pomyślenia, jednak w tej chwili coraz więcej osób pracuje przez internet. Starsze osoby zawsze dziwią się, że młodsi nie muszą chodzić do pracy, tylko zasiadają

Strefa Biznesu 0 Comments

Kiedy warto zmienić ubezpieczyciela?

Przywiązałeś się do swojego towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym wykupujesz polisę OC i ani myślisz zamieniać je na inne? To błąd, ponieważ w niektórych sytuacjach powinno się zmienić ubezpieczyciela. Zorientuj się,

Strefa Biznesu 0 Comments

Kupujemy meble biurowe

W biurze istotne są nie tylko urządzenia takie, jak komputer czy drukarka, ale także meble, bez których praca byłaby po prostu niemożliwa. Wybór mebli biurowych jest obecnie ogromny. W związku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź