Wymiana tablicy rejestracyjnej

Wymiana tablicy rejestracyjnej

  1. Zbadaj śruby mocujące tablicę rejestracyjną, aby sprawdzić, jakich narzędzi potrzebujesz. W zależności od rodzaju śrub mocujących tablicę, może być potrzebny klucz płaski, wkrętak płaski lub krzyżakowy. Gdy już będziesz mieć odpowiednie narzędzie, upewnij się, że ma ono odpowiedni rozmiar i dobrze leży na śrubie, tak aby jej nie rozebrać.

Niektóre śruby można usunąć na wiele sposobów, na przykład śruba z łbem sześciokątnym może mieć również otwór na wkrętak z płaskim łbem.

  1. Odkręcić śruby tablic rejestracyjnych, przekręcając je w lewo. Przymocuj klucz lub wkrętak do śruby i obracaj narzędziem w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aż do całkowitego zerwania śruby. Odłożyć na bok śruby, które zostały wykręcone, w bezpieczne miejsce, aby ich nie zgubić.

Zacznij od wykręcenia dwóch górnych lub dwóch dolnych śrub, a następnie ustabilizuj tablicę rejestracyjną jedną ręką lub poproś kogoś, aby przytrzymał ją za Ciebie, podczas gdy ty wykręcasz dwie ostatnie śruby, aby nie spadła i nie zarysowała żadnego lakieru na Twoim samochodzie.

  1. Zdejmij tablicę rejestracyjną i odłóż ją na bok. Po wykręceniu wszystkich śrub można zdjąć starą tablicę rejestracyjną i zapisać ją. Jeśli chcesz po prostu pozbyć się tablicy rejestracyjnej, powinieneś poddać ją recyklingowi, a nie wyrzucać do kosza.

Istnieje wiele fajnych pomysłów online, aby stare tablice rejestracyjne do sztuki, jeśli chcesz dać mu nowe życie!

  1. Włożyć nową tablicę rejestracyjną na miejsce i zamocować ją nowymi śrubami. Nowa tablica rejestracyjna powinna być dostarczona z nowymi śrubami do mocowania. Przytrzymaj ją na miejscu z wyrównanymi otworami lub poproś kogoś, kto pomoże Ci utrzymać ją na miejscu podczas wkręcania nowych śrub.

Dobrym pomysłem jest użycie śrub ze stali nierdzewnej, aby uniknąć problemów z rdzą w przyszłości!

Upewnij się, że na nowych tablicach rejestracyjnych znajdują się nowe zakładki i zawsze przechowuj odpowiednie dokumenty rejestracyjne w swoim samochodzie.

https://autodetailing.edu.pl/poradniki-i-ciekawostki/ullt/zdejmowanie-tablic-rejestracyjnych-jak-zrobic-poprawny-demontaz.html

Previous Kosmetyki BioAgadir
Next 5 Rzeczy, które należy przestać robić, jeśli kochasz alkoholika

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Polacy coraz chętniej wypożyczają luksusowe samochody

Samochodami luksusowymi poruszać się może niewiele osób. Marki takie jak Ferrari, Lamborghini czy też Aston Martin raczej są przeznaczone dla najbogatszych. Choć o podróżowaniu takimi samochodami marzy praktycznie każdy niewiele

Motoryzacja 0 Comments

Polska na 12. miejscu na liście największych światowych eksporterów części motoryzacyjnych

Wartość rodzimej produkcji części samochodowych jest szacowana na ponad 70 mld zł. To daje Polsce 12. pozycję na liście największych światowych eksporterów części motoryzacyjnych. Hamulcem rozwoju branży motoryzacyjnej są wciąż

Motoryzacja 0 Comments

Samochód na wakacje

Choć jeszcze kilka lat temu kojarzyło się to z luksusem, dzisiaj wypożyczenie samochodu na wakacyjny wypad cieszy się coraz większą popularnością. Mimo to, dla wielu osób wynajęcie samochodu wydaje się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź