Wymiana tablicy rejestracyjnej

Wymiana tablicy rejestracyjnej

  1. Zbadaj śruby mocujące tablicę rejestracyjną, aby sprawdzić, jakich narzędzi potrzebujesz. W zależności od rodzaju śrub mocujących tablicę, może być potrzebny klucz płaski, wkrętak płaski lub krzyżakowy. Gdy już będziesz mieć odpowiednie narzędzie, upewnij się, że ma ono odpowiedni rozmiar i dobrze leży na śrubie, tak aby jej nie rozebrać.

Niektóre śruby można usunąć na wiele sposobów, na przykład śruba z łbem sześciokątnym może mieć również otwór na wkrętak z płaskim łbem.

  1. Odkręcić śruby tablic rejestracyjnych, przekręcając je w lewo. Przymocuj klucz lub wkrętak do śruby i obracaj narzędziem w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aż do całkowitego zerwania śruby. Odłożyć na bok śruby, które zostały wykręcone, w bezpieczne miejsce, aby ich nie zgubić.

Zacznij od wykręcenia dwóch górnych lub dwóch dolnych śrub, a następnie ustabilizuj tablicę rejestracyjną jedną ręką lub poproś kogoś, aby przytrzymał ją za Ciebie, podczas gdy ty wykręcasz dwie ostatnie śruby, aby nie spadła i nie zarysowała żadnego lakieru na Twoim samochodzie.

  1. Zdejmij tablicę rejestracyjną i odłóż ją na bok. Po wykręceniu wszystkich śrub można zdjąć starą tablicę rejestracyjną i zapisać ją. Jeśli chcesz po prostu pozbyć się tablicy rejestracyjnej, powinieneś poddać ją recyklingowi, a nie wyrzucać do kosza.

Istnieje wiele fajnych pomysłów online, aby stare tablice rejestracyjne do sztuki, jeśli chcesz dać mu nowe życie!

  1. Włożyć nową tablicę rejestracyjną na miejsce i zamocować ją nowymi śrubami. Nowa tablica rejestracyjna powinna być dostarczona z nowymi śrubami do mocowania. Przytrzymaj ją na miejscu z wyrównanymi otworami lub poproś kogoś, kto pomoże Ci utrzymać ją na miejscu podczas wkręcania nowych śrub.

Dobrym pomysłem jest użycie śrub ze stali nierdzewnej, aby uniknąć problemów z rdzą w przyszłości!

Upewnij się, że na nowych tablicach rejestracyjnych znajdują się nowe zakładki i zawsze przechowuj odpowiednie dokumenty rejestracyjne w swoim samochodzie.

https://autodetailing.edu.pl/poradniki-i-ciekawostki/ullt/zdejmowanie-tablic-rejestracyjnych-jak-zrobic-poprawny-demontaz.html

Previous Kosmetyki BioAgadir
Next 5 Rzeczy, które należy przestać robić, jeśli kochasz alkoholika

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Samochód na wakacje

Choć jeszcze kilka lat temu kojarzyło się to z luksusem, dzisiaj wypożyczenie samochodu na wakacyjny wypad cieszy się coraz większą popularnością. Mimo to, dla wielu osób wynajęcie samochodu wydaje się

Motoryzacja 0 Comments

Polacy coraz chętniej wypożyczają luksusowe samochody

Samochodami luksusowymi poruszać się może niewiele osób. Marki takie jak Ferrari, Lamborghini czy też Aston Martin raczej są przeznaczone dla najbogatszych. Choć o podróżowaniu takimi samochodami marzy praktycznie każdy niewiele

Motoryzacja 0 Comments

Pranie wnętrza samochodu

Każdy samochód, przynajmniej dwa razy w roku, wymaga czyszczenia wewnątrz kabiny i bagażnika. Czyszczenie wnętrza samochodu pomaga pozbyć się ciągłych zanieczyszczeń i odświeżyć wnętrze.  Służy temu pranie wnętrza samochodu. Pranie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź