Zatrzymany 23 – latek podejrzany o ugodzenie nożem

Zatrzymany 23 – latek podejrzany o ugodzenie nożem

Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Redłowie zatrzymali 23 – latka podejrzewanego o kilkukrotne ugodzenie nożem innego mężczyzny. Zatrzymany usłyszał już zarzut popełnienia przestępstw polegającego na spowodowaniu ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi kara nie mniejsza niż 3 lata pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

W ostatni piątek dyżurny komendy miejskiej policji w Gdyni uzyskał telefoniczną informację, że na terenie jednej z posesji mieszczącej się w Gdyni Redłowie leży zakrwawiony mężczyzna, który najprawdopodobniej został ugodzony nożem. Na miejsce skierowani zostali policjanci ogniwa patrolowego Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie, którzy przed jednym z budynków zastali rannego mężczyznę. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy i przekazaniu mężczyzny załodze karetki pogotowia policjanci rozpytali pobliskich mieszkańców i sprawdzili przyległy teren. W trakcie wykonywanych działań zatrzymali 23 – letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego, który wynajmuje pokój w jednym z mieszkań budynku, przed którym znaleziony został ranny mężczyzna. Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynikało, że to właśnie on, w wynajmowanym pokoju, kilkukrotnie ugodził nożem mężczyznę, którego poznał dzień wcześniej.

23 – latek usłyszał już zarzuty dotyczące spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara nie niższa niż 3 lata pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Policjanci pracujący nad sprawą ustalają okoliczności zdarzenia i motyw działania sprawcy.

Previous Okradali paczki w firmie kurierskiej
Next 39-latek hodował marihuanę w szafie, 22-latek wiózł amfetaminę w samochodzie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zarzut za przestępstwa narkotykowe

W ostatnich dniach sopoccy policjanci przedstawili 4 sprawcom zarzuty związane z posiadaniem i udzielaniem narkotyków. Wśród nich był 18-letni mieszkaniec Wejherowa, który przy sobie i w mieszkaniu miał susz konopi.

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany oszust, zamiast biletów wstępu sprzedawał czyste kartki

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej z wydziału zajmującego się zwalczaniem cyberprzestępczości zatrzymali oszusta, który za pośrednictwem portali internetowych sprzedawał bilety wstępu na różnego rodzaju imprezy. Zamiast biletów do zainteresowanych trafiały

Wiadomości 0 Comments

Jarmark „Żuławskie Smaki” w pierwszy weekend lutego

Centrum Handlowe Osowa zaprasza 3 i 4 lutego na pierwszy w tym roku jarmark produktów regionalnych. Pojawią się nowi wystawcy i nie zabraknie kulinarnych atrakcji – pokazów i degustacji. Podczas

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź