Zatrzymany 34-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Zatrzymany 34-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Kryminalni z Gdyni zatrzymali 34–latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania, w którym mieszka mężczyzna policjanci zabezpieczyli przeszło 150 gramów marihuany i przeszło 220 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać w swoim mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na ulicy. W trakcie legitymowania znaleźli przy nim trzy foliowe zawiniątka, jedno z marihuaną i dwa z amfetaminą.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki ukryte w pralce typu „Frania” stojącej w łazience.  Znajdowały się tam trzy worki z zamknięciem strunowym z zawartością sypkiej krystalicznej substancji oraz jeden strunowy worek i plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego. Po zbadaniu zabezpieczonych substancji testerem narkotyków okazały się nimi marihuana o wadze przeszło 150 gramów i amfetamina o wadze przeszło 220 gramów.

Zatrzymany, 34–letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.

Previous Kiedy powinniśmy zdecydować się na wymianę okien?
Next Wywołał w szkole fałszywy alarm - został zatrzymany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o napaść na tle seksualnym

Policjanci z gdyńskiej komendy, zatrzymali w ostatni piątek mężczyznę, podejrzewanego o napaść na tle seksualnym, do której doszło w połowie października na terenie Gdyni Oksywia. Do zatrzymania doszło na lotnisku

Wiadomości 0 Comments

Nie płacił za pobyt w hotelach, sprzedawał nieistniejące bilety

Dzięki pracy policjantów odpowiedzialności karnej nie uniknie 26-letnia kobieta, która oszukała sześciu hotelarzy nie płacąc za noclegi. Po zakwaterowaniu i spędzeniu co najmniej kilku nocy w pokoju hotelowym niepostrzeżenie znikała.

Wiadomości 0 Comments

UJAWNIONE WYSYPISKO ŚMIECI

Działająca Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, to narzędzie dla obywateli, dzięki któremu mogą oni przekazywać informacje o najbardziej uciążliwych problemach. Oprócz przekazywanych informacji o spożywaniu alkoholu, nieprawidłowego parkowania, odnotowujemy również zgłoszenia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!