Zatrzymany 34-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Zatrzymany 34-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Kryminalni z Gdyni zatrzymali 34–latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania, w którym mieszka mężczyzna policjanci zabezpieczyli przeszło 150 gramów marihuany i przeszło 220 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać w swoim mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na ulicy. W trakcie legitymowania znaleźli przy nim trzy foliowe zawiniątka, jedno z marihuaną i dwa z amfetaminą.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki ukryte w pralce typu „Frania” stojącej w łazience.  Znajdowały się tam trzy worki z zamknięciem strunowym z zawartością sypkiej krystalicznej substancji oraz jeden strunowy worek i plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego. Po zbadaniu zabezpieczonych substancji testerem narkotyków okazały się nimi marihuana o wadze przeszło 150 gramów i amfetamina o wadze przeszło 220 gramów.

Zatrzymany, 34–letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.

Previous Kiedy powinniśmy zdecydować się na wymianę okien?
Next Wywołał w szkole fałszywy alarm - został zatrzymany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE MARATONU

145 gdańskich policjantów i funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji zabezpieczało niedzielny „3 Gdańsk Maraton”. Podczas imprezy sportowej funkcjonariusze zadbali o bezpieczeństwo biegaczy, innych użytkowników dróg, a także widzów obserwujących całe wydarzenie.

Wiadomości 0 Comments

Zderzenie 3 samochodów na DK91, 5 osób rannych w tym dziecko

Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w Pszczółkach. Kierowca bmw jadący w kierunku Gdańska zjechał

Wiadomości 0 Comments

KATASTROFA KOLEJOWA W NOWYM GRONOWIE

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności katastrofy kolejowej, do której doszło wczoraj na przejeździe kolejowym w Nowym Gronowie koło Debrzna. Szynobus relacji Chojnice –Piła zderzył się na niestrzeżonym przejeździe kolejowym z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!