Zatrzymany 48-latek trzymał w altanie narkotyki

Zatrzymany 48-latek trzymał w altanie narkotyki

Kryminalni z komisariatu na Osowej zatrzymali 48-letniego mieszkańca Gdańska, który trzymał w altanie ogrodowej narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i decyzją sądu trafił do aresztu. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

Kryminalni z komisariatu na Osowej podczas swojej pracy zdobyli informację o mężczyźnie, który na terenie ogrodów działkowych miał przechowywać narkotyki. Funkcjonariusze podczas pracy nad tą sprawą ustalili, kim jest 48-latek, oraz w której altanie mieszka i przechowuje środki odurzające.

Na początku tygodnia policjanci pojechali na Kokoszki, gdzie znajdują się ogródki działkowe. Na miejscu bardzo szybko zlokalizowali altanę, w której mieszkał 48-latek i podczas kontroli znaleźli oraz zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Narkotyki były schowane w kilku miejscach, które funkcjonariusze dokładnie sprawdzili. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście foliowych woreczków z marihuaną oraz amfetaminą. Kolejne narkotyki kryminalni znaleźli w pojemnikach po suplementach diety oraz lekarstwach. Funkcjonariusze zatrzymali 48-latka.

Zabezpieczone narkotyki policjanci przekazali biegłemu sądowemu, który wykonał badania i określił ich rodzaj oraz ilość. Wynik ekspertyzy to 34 porcje marihuany oraz 82 porcje amfetaminy.

Zatrzymany 48-letni mieszkaniec Gdańska trafił do policyjnego aresztu, usłyszał także zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu.

Posiadanie znacznej ilości środków odurzających jest przestępstwem, za które grozi 10 lat więzienia.

Previous Nietrzeźwy kierowca autokaru chciał zawieźć młodzież na wycieczkę
Next Kolejny zatrzymany za handel narkotykami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Uważaj na oszustów

Policjanci z Gdańska ostrzegają przed tzw. oszustwami „na policjanta”. Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się

Wiadomości 0 Comments

MOTOCYKLISTA BEZ UPRAWNIEŃ ZDERZYŁ SIĘ Z AUDI

Policjanci z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku drogowego do którego doszło w Kolbudach. Motocyklista w trakcie wyprzedzania zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się bocznie z

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany wykładowca usłyszał zarzuty korupcyjne

Policjanci z Wydziału dw. z Korupcja KWP w Gdańsku zatrzymali w trakcie przyjmowania łapówki 63-letniego nauczyciela akademickiego. Mężczyzna w zamian za 2,5 tys. zł przekazał świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. Za

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź