Zatrzymany w związku z przemocą domową

Zatrzymany w związku z przemocą domową

Policjanci z komisariatu na Przymorzu po uzyskaniu informacji o pobiciu swojej partnerki, zatrzymali 36-letniego mężczyznę. Mężczyzna dzisiaj usłyszy zarzut uszkodzenia ciała, a policjanci doprowadzą go do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie wobec niego policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną . Za to przestępstwo może grozić do dwóch lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu na Przymorzu 7 kwietnia otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na doszło do awantury i przemocy fizycznej wobec zgłaszającej. Kobieta poinformowała policjantów o tym, że w trakcie sprzeczki jej partner był wobec niej agresywny, uderzył ją w twarz i wykręcał jej ręce. Mężczyzna uciekł przed przyjazdem policjantów.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu interwencji ustalili okoliczności zdarzenia, poinformowali pokrzywdzoną o przysługujących jej prawach oraz formach pomocy dostępnych na terenie miasta dla osób wobec których stosowano przemoc. Pokrzywdzonej została zapewniona opieka medyczna.

36-letni mieszkaniec Gdańska na drugi dzień został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Mężczyzna usłyszy zarzut uszkodzenia ciała (art.157§ 2 Kodeksu Karnego), za to przestępstwo może grozić do dwóch lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj 36-latek zostanie doprowadzony przez policjantów do prokuratora, śledczy będą wnioskowali dla zatrzymanego o dozór, zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej.

Previous Nocny dyżur nietrzeźwej dentystki
Next Jak się ubrać do gry w polo?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wiózł żonę do szpitala, przekroczył prędkość, nie miał uprawnień, był pod wpływem alkoholu

W miniony weekend policjanci z lęborskiej drogówki zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 30 km/h. Jak się okazało kierujący nim mężczyzna zdecydował się na jazdę

Wiadomości 0 Comments

Wywołał w szkole fałszywy alarm – został zatrzymany

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wywołał fałszywy alarm bombowy. Sprawca alarmu przebywa w szpitalu i najprawdopodobniej już wkrótce usłyszy zarzuty. Policjanci przypominają i przestrzegają autorów takich alarmów przed konsekwencjami, jakie grożą

Wiadomości 0 Comments

Po 4 czerwca kierowcy muszą okazać dowód rejestracyjny i OC

Wraz z podpisaniem przez prezydenta Ustawy z dnia 9 maja 2018 roku, o zmianie Ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz innych ustaw, wielu kierowców ucieszyło się, że od 4

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź