Zatrzymany w związku z przemocą domową

Zatrzymany w związku z przemocą domową

Policjanci z komisariatu na Przymorzu po uzyskaniu informacji o pobiciu swojej partnerki, zatrzymali 36-letniego mężczyznę. Mężczyzna dzisiaj usłyszy zarzut uszkodzenia ciała, a policjanci doprowadzą go do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie wobec niego policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną . Za to przestępstwo może grozić do dwóch lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu na Przymorzu 7 kwietnia otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na doszło do awantury i przemocy fizycznej wobec zgłaszającej. Kobieta poinformowała policjantów o tym, że w trakcie sprzeczki jej partner był wobec niej agresywny, uderzył ją w twarz i wykręcał jej ręce. Mężczyzna uciekł przed przyjazdem policjantów.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu interwencji ustalili okoliczności zdarzenia, poinformowali pokrzywdzoną o przysługujących jej prawach oraz formach pomocy dostępnych na terenie miasta dla osób wobec których stosowano przemoc. Pokrzywdzonej została zapewniona opieka medyczna.

36-letni mieszkaniec Gdańska na drugi dzień został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Mężczyzna usłyszy zarzut uszkodzenia ciała (art.157§ 2 Kodeksu Karnego), za to przestępstwo może grozić do dwóch lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj 36-latek zostanie doprowadzony przez policjantów do prokuratora, śledczy będą wnioskowali dla zatrzymanego o dozór, zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej.

Previous Nocny dyżur nietrzeźwej dentystki
Next Jak się ubrać do gry w polo?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Ukradł samochód i w nim zasnął

Dzięki kryminalnym z gdańskiej komendy odpowiedzialności karnej nie uniknie 39-letni mieszkaniec Gdyni, który ukradł fiata uno. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży samochodu oraz posiadania środków odurzających. Teraz grozi

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany mężczyzna, który strzelił z broni gazowej w twarz kolegi

Policjanci z malborskiej komendy zatrzymali 52-latka, który w trakcie wspólnego picia alkoholu pokłócił się ze swoim kolegą i dwukrotnie strzelił w stronę jego twarzy z broni gazowej, a następnie uderzył

Wiadomości 0 Comments

Prywatne polskie stocznie są w świetnej kondycji

Polski przemysł stoczniowy dynamicznie się rozwija. Prywatne firmy są w świetnej kondycji, mają pełny portfel zamówień i z powodzeniem konkurują z gigantami z krajów skandynawskich. Branża wstępnie szacuje, że tegoroczny wzrost może sięgnąć nawet

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź