Zatrzymany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej

Zatrzymany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej

Wczoraj kryminalni z Suchanina zatrzymali 68-latka podejrzewanego o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec 16-letniej dziewczyny. Mężczyzna trafił do aresztu i już wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia.

Kryminalni z Suchanina pracowali nad ustaleniem tożsamości i zatrzymaniem mężczyzny, który w miniony poniedziałek wszedł do jednego ze sklepów i zaczął nagabywać przebywającą w nim 16- letnią dziewczynę. Mężczyzna był natarczywy wobec niej i mimo jej stanowczego sprzeciwu dotykał ją w różne części ciała i próbował pocałować. Mężczyzna wyszedł ze sklepu, gdy weszli do niego inni klienci.

Dziewczyna o wszystkim powiadomiła swoich rodziców, a ci jeszcze tego samego dnia złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Kryminalni, którzy pracowali nad tą sprawą, zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, przesłuchali świadków i bardzo szybko ustalili tożsamość podejrzewanego mężczyzny.

68-latek został zatrzymany wczoraj przez kryminalnych z Suchanina. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Już wkrótce policjanci doprowadzą go do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Niewykluczone, że zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej. Za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia.

Previous Kryminalni zatrzymali 23-latka podejrzanego o zgwałcenie
Next Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dlaczego gdańszczanie płacą za OC najwięcej w Trójmieście?

Przez wiele lat kierowcy z Gdańska płacili za OC najwięcej z wszystkich Polaków. Tylko w lipcu średnia składka za OC dla Gdańszczan według porównywarki mubi.pl wyniosła 1043,02 zł. To o

Wiadomości 0 Comments

Czołowe zderzenie dwóch osobówek – dwie osoby ranne

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Pelplinie. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący renault podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka oplem. Do

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymali trzech obywateli Niemiec z narkotykami

Policjanci zatrzymali trzech obywateli Niemiec, którzy przy sobie mieli marihuanę. Kolejne porcje zakazanych substancji funkcjonariusze zabezpieczyli w wynajmowanym przez nich mieszkaniu. Na podstawie zebranych dowodów sprawcy usłyszeli zarzuty posiadania suszu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź