Zatrzymany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej

Zatrzymany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej

Wczoraj kryminalni z Suchanina zatrzymali 68-latka podejrzewanego o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec 16-letniej dziewczyny. Mężczyzna trafił do aresztu i już wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia.

Kryminalni z Suchanina pracowali nad ustaleniem tożsamości i zatrzymaniem mężczyzny, który w miniony poniedziałek wszedł do jednego ze sklepów i zaczął nagabywać przebywającą w nim 16- letnią dziewczynę. Mężczyzna był natarczywy wobec niej i mimo jej stanowczego sprzeciwu dotykał ją w różne części ciała i próbował pocałować. Mężczyzna wyszedł ze sklepu, gdy weszli do niego inni klienci.

Dziewczyna o wszystkim powiadomiła swoich rodziców, a ci jeszcze tego samego dnia złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Kryminalni, którzy pracowali nad tą sprawą, zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, przesłuchali świadków i bardzo szybko ustalili tożsamość podejrzewanego mężczyzny.

68-latek został zatrzymany wczoraj przez kryminalnych z Suchanina. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Już wkrótce policjanci doprowadzą go do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Niewykluczone, że zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej. Za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia.

Previous Kryminalni zatrzymali 23-latka podejrzanego o zgwałcenie
Next Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymana pijana matka, która opiekowała się dzieckiem

Ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, miała 42-letnia mieszkanka Gdańska, która opiekowała się kilkumiesięcznym synem. Na miejscu interweniowali policjanci. Kobieta usłyszała zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo

Wiadomości 0 Comments

Smartfon dla seniora

Szukasz smartfona, który będzie odpowiedni dla seniora? Nie wiesz, czy model, który wybrałeś sprawdzi się w jego przypadku? Przygotowaliśmy krótki ranking smartfonów, które dla seniorów są idealne. Pozwoli to na

Wiadomości 0 Comments

Pokrzywdzony i sprawca zdarzenia drogowego osobami poszukiwanymi

W sobotę policjanci ruchu drogowego obsługiwali wypadek, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Hynka i Startowej. Podczas sprawdzania danych poszkodowanego i sprawcy zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że obaj są poszukiwani. Jeden

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź