Zatrzymany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej

Zatrzymany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej

Wczoraj kryminalni z Suchanina zatrzymali 68-latka podejrzewanego o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec 16-letniej dziewczyny. Mężczyzna trafił do aresztu i już wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia.

Kryminalni z Suchanina pracowali nad ustaleniem tożsamości i zatrzymaniem mężczyzny, który w miniony poniedziałek wszedł do jednego ze sklepów i zaczął nagabywać przebywającą w nim 16- letnią dziewczynę. Mężczyzna był natarczywy wobec niej i mimo jej stanowczego sprzeciwu dotykał ją w różne części ciała i próbował pocałować. Mężczyzna wyszedł ze sklepu, gdy weszli do niego inni klienci.

Dziewczyna o wszystkim powiadomiła swoich rodziców, a ci jeszcze tego samego dnia złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Kryminalni, którzy pracowali nad tą sprawą, zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, przesłuchali świadków i bardzo szybko ustalili tożsamość podejrzewanego mężczyzny.

68-latek został zatrzymany wczoraj przez kryminalnych z Suchanina. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Już wkrótce policjanci doprowadzą go do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Niewykluczone, że zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej. Za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia.

Previous Kryminalni zatrzymali 23-latka podejrzanego o zgwałcenie
Next Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zero tolerancji dla przemocy domowej

Pod koniec minionego tygodnia policjanci z komisariatu na Oruni zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną, a w trakcie interwencji zaatakował policjantów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, wczoraj sąd

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU KATASTROFY KOLEJOWEJ

Minionej nocy na stacji kolejowej w Smętowie Granicznym doszło do zderzenia pociągu osobowego ze składem towarowym. Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych oraz osób ciężko rannych. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe

Wiadomości 0 Comments

Kryminalni zlikwidowali plantację marihuany

Kryminalni z malborskiej komendy zlikwidowali nielegalną uprawę marihuany. Plantacja była uprawiana na zielonych nieużytkach na terenie miasta. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 156 krzaków oraz ponad 2 kilogramy suszu marihuany. Do policyjnego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź