ZATRZYMALI 2 POSZUKIWANYCH

ZATRZYMALI 2 POSZUKIWANYCH

Iławscy policjanci zatrzymali 2 poszukiwanych. 31-latek ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad matką. Natomiast 17-latek nie wrócił z przepustki do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Iławscy dzielnicowi podczas patrolowania swojego rejonu służbowego pojechali sprawdzić miejsce, gdzie mógłby przebywać poszukiwany 31-latek. Okazało się, że  tym razem mieszkaniec gminy Iława był w swoim domu, ponieważ właśnie wrócił z pracy. Policjanci oświadczyli mu, że jest zatrzymany i trafi do zakładu karnego na najbliższe 4 miesiące za znęcanie się nad swoją mamą.

Kolejnego poszukiwanego policjanci zatrzymali również w domu. Funkcjonariusze ustalili, że 17-latek nie wrócił z przepustki do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Kiedy policjanci uzyskali informację, że mieszkaniec gminy Iława może przebywać w swoim domu, pojechali to sprawdzić. 17-latek był zdziwiony, gdy policjanci oświadczyli mu, że jest poszukiwany i trafi do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Previous PREZENTOWAŁ TREŚCI PORNOGRAFICZNE 10-LATKOWI I CHCIAŁ SIĘ Z NIM SPOTKAĆ. 29-LATEK ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Next ZNĘCAŁ SIĘ NAD KONKUBINĄ I 9-LETNIĄ PASIERBICĄ. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PÓŁTOREJ TONY SUSZU TYTONIOWEGO

Szczycieńscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celno-Skarbowej zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Świętajno. W budynkach zajmowanych przez 56-latka i 30-latka, policjanci znaleźli ponad półtorej tony nielegalnego suszu tytoniowego, prawie 700 paczek

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI O CZARNORYNKOWEJ WARTOŚCI PONAD 40 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 64- latka. Mężczyzna, w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze, łącznie zabezpieczyli 260 gramów marihuany i ponad 180 gramów

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI 34-LATKA PODEJRZEWANEGO O NAPAD NA BANK

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Stawiguda podejrzewanego o dokonanie rozboju w jednej z placówek bankowych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do prokuratury. Tam usłyszy zarzut rozboju

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź