34-LATKA POTRĄCONA NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH
Oleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj (21.02) po godz. 06:00 w Olecku na Alejach Lipowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym peugeot potrącił pieszą znajdującą się na przejściu dla pieszych. Kobieta z urazem nogi została przetransportowana do szpitala w Ełku.
Dzisiaj po godz. 06:00 policjanci prewencji jadąc na interwencję na Alejach Lipowych w Olecku zauważyli zakrwawioną kobietę leżąca na środku jezdni, a przy niej mężczyznę. Policjanci natychmiast udzielili pomocy poszkodowanej oraz zawiadomili pogotowie. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych. W wyniku uderzenia 34-latka doznała obrażeń nogi i została przetransportowana do szpitala w Ełku.
Badanie alkomatem wykazało, że 46-letni kierujący był trzeźwy.
Może to Ci się spodoba
PODEJRZANI W SPRAWIE ROZBOJU POD SKLEPEM ZATRZYMANI
Policjanci z Dobrego Miasta zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Mieli oni zaatakować przed sklepem monopolowym innego mężczyznę, którego okradli, a następnie go pozostawili i uciekli. Funkcjonariusze będą wnioskować o
ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW
Do policyjnego aresztu trafił 34-latek, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Woreczek z marihuaną i 2 nabite tą substancją lufki policjanci prewencji znaleźli w jego odzieży.
NA GORĄCYM UCZYNKU ZATRZYMALI TRZECH MĘŻCZYZN PODEJRZANYCH O ROZBÓJ
Do policyjnej celi trafiło trzech mieszkańców miasta, którzy zaatakowali i okradli mężczyznę. Na gorącym uczynku zatrzymali ich policjanci. Dziś napastnicy usłyszą zarzuty rozboju. Funkcjonariusze będą wnioskować o ich tymczasowe aresztowanie.
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!