ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN

ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN

Policjanci poszukują zaginionej 55-letniej Jolanty Gawin.

Kobieta wyszła z domu (Kazimierzowo, gm. Elbląg), 18 lutego br., w późnych godzinach nocnych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluza dresowa (polar zielony), spodnie materiałowe czarne, buty ciemne. Znak szczególny – na prawym przedramieniu – gips.

Policja udostępnia nagranie monitoringu ze stacji paliw z ulicy Nowodworskiej, gdzie zaginiona była ostatni raz widziana (z soboty na niedzielę).

Zaginiona ma ok. 160 cm wzrostu, włosy krótkie, ciemne, średnia budowa ciała, waga około 80 kg.

Osoby, które widziały w/w kobietę lub znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym policji pod nr tel.: 997, 112 lub 55 230 17 50 (prowadzący sprawę).

Previous UKRADLI ZŁOM I SPRZEDAWALI GO W INNYCH PUNKTACH SKUPU ZŁOMU. USŁYSZELI ZARZUTY
Next PRZEGRAŁ WYPŁATĘ NA AUTOMATACH I BAŁ SIĘ POWIEDZIEĆ PARTNERCE. ZGŁOSIŁ, ŻE GO NAPADLI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kiedy skorzystać z pomocy radcy prawnego? Przykłady z życia i praktyczne porady

Choć większość z nas unika konfrontacji z prawem, życie często stawia nas w sytuacjach, w których znajomość przepisów staje się kluczowa. W takich momentach pomoc radcy prawnego może znacząco ułatwić

Wiadomości 0 Comments

TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO MIROSŁAWA PAŹ

Policjanci nadal prowadzą poszukiwania zaginionego 22- latka. Mirosław Paź ostatni raz widziany był w środę około godz. 22:00 na terenie olsztyńskiego kampusu. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania

Wiadomości 0 Comments

„ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO, NIE CHCEMY BYŚ ZNIKNĄŁ”

Bezpieczeństwo seniorów to temat przewodni debaty społecznej zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie i Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta we współpracy z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Starostwa

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź