ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW
Do policyjnego aresztu trafił 34-latek, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Woreczek z marihuaną i 2 nabite tą substancją lufki policjanci prewencji znaleźli w jego odzieży. Jak się okazało mężczyzna był również poszukiwany listem gończym. Mieszkaniec Olsztyna usłyszał już zarzut. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (27.08.2017 r.) późnym wieczornej niedaleko Ostródy. Policjanci otrzymali informację od użytkownika drogi o niebezpiecznej jeździe kierowcy mazdy. Zgłaszający miał podejrzenia, że osoba może znajdować się pod działaniem alkoholu. Po kilku minutach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej wskazany pojazd. Podczas czynności kierowca i jego pasażer zachowywali się nerwowo. Okazało się, że 34-letni pasażer jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Ponadto w trakcie przeszukania odzieży w kieszeni jego spodni znaleźli woreczek z marihuaną.
25-letni kierowca był trzeźwy ale mógł prowadzić pojazd pod działaniem środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli krew do badania.
Do policyjnego aresztu trafił natomiast 34-latek. Wczoraj mieszkańcowi Olsztyna został przedstawiony zarzut. Teraz według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ZNĘCAŁ SIĘ NAD KONKUBINĄ I 9-LETNIĄ PASIERBICĄ. ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Olsztyńscy policjanci wnioskują o tymczasowy areszt wobec 40-latka, który miał znęcać się na swoją konkubiną i 9-letnią pasierbicą. Mężczyzna jest podejrzany nie tylko o popychanie, wyzywanie i poniżanie swojej partnerki,
ZAGROZIŁ MŁOTKIEM, A NASTĘPNIE UKRADŁ 14-LATKOWI PRZENOŚNY GŁOŚNIK. TRAFIŁ DO POLICYJNEJ IZBY DZIECKA
Do Policyjnej Izby Dziecka trafił 16-latek, który na placu zabaw zagroził młodszemu chłopcu młotkiem i ukradł mu przenośny głośnik. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. Sprawa
WJECHAŁ NA SKRZYŻOWANIE NA CZERWONYM ŚWIETLE I DOPROWADZIŁ DO KOLIZJI
Policjanci pracowali na miejscu kolizji dwóch pojazdów. Kierowca renault wjechał na skrzyżowanie mimo czerwonego światła i zderzył się z jadącym prawidłowo volkswagenem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!