JEŹDZIŁ PO LODZIE, UDERZYŁ W PRZYBRZEŻNE DRZEWO – PASAŻER ZGINĄŁ NA MIEJSCU

JEŹDZIŁ PO LODZIE, UDERZYŁ W PRZYBRZEŻNE DRZEWO – PASAŻER ZGINĄŁ NA MIEJSCU

Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na jeziorze Wałpusz. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letni kierowca BMW jeżdżąc po lodzie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Jeden z pasażerów zginął na miejscu, kolejnego przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W minioną niedzielę (29.01.2017) około godz. 13:30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące zdarzenia z udziałem pojazdu marki BMW. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letni kierujący poruszał się pojazdem po zamarzniętej tafli lodu na jeziorze Wałpusz. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, wpadł w poślizg i uderzył w przybrzeżne drzewo.

W wyniku doznanych obrażeń 37-letni pasażer siedzący za kierowcą poniósł śmierć na miejscu. 12-letni pasażer śmigłowcem przetransportowano do szpitala, a 19-letnia pasażerka doznała obrażeń nie wymagających dalszej hospitalizacji. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o rozsądek i odpowiedzialność. Trzymajmy się z dala od zamarzniętych akwenów. Wchodząc na lód zamarzniętych naturalnych akwenów zawsze podejmujemy ryzyko. Lód nie zawsze jest bezpieczny. Nieodpowiedzialne zabawy mogą skończyć się tragicznie.

Zima to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Ciągła zmiana aury wymusza na kierowcach również zmianę techniki prowadzenia pojazdu. Policjanci apelują o rozwagę podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.

Previous SPOTKANIE POLICJANTÓW Z KLASĄ MUNDUROWĄ NA ZIMOWYM OBOZIE
Next POTRĄCIŁ PIESZEGO I UCIEKŁ. POLICJA SZUKA SPRAWCY

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO PRZEZ SĄD MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY KIEROWAŁ VW POLO WBREW SĄDOWEMU ZAKAZOWI, A JEGO PASAŻER MIAŁ UKRYTE W TYM AUCIE NARKOTYKI

Policjanci zatrzymali kierującego samochodem osobowym, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo, mężczyzna kierował autem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami mechanicznymi. W jego samochodzie

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZARZUT POSIADANIA ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW USŁYSZAŁ 24-LATEK

Olsztyńscy policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Purda może przechowywać w domu narkotyki. Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli prawie 70 gram marihuany i kilka gram amfetaminy.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI PONAD 300 TABLETEK EKSTAZY

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku w jednym z mieszkań zabezpieczyli ponad 300 tabletek ekstazy. Wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 10.000 złotych. 26-latkowi grozi kara do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź