POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI UTONIĘCIA 65-LETNIEGO MĘŻCZYZNY
Policjanci z Giżycka pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia 65-letniego mieszkańca Warszawy. Jego ciało wyłowiono wczoraj z Jeziora Brożówka w gminie Kruklanki.
Wczoraj (20.08.2017r.) około godziny 16.00 oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał informację o znalezieniu ciała w jeziorze Brożówka w gminie Kruklanki. Na miejsce pojechali policjanci. Ciało 65-letniego mieszkańca Warszawy zostało wyłowione przez straż pożarną . Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna przebywał z grupą znajomych w ośrodku wczasowym. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki oraz prokuratorem.
Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.
To już 20 osoba, która utonęła w tegoroczne wakacje w jeziorach Warmii i Mazur.
Policjanci apelują do wszystkich osób korzystających z różnych form wypoczynku nad wodą o to, aby zachować szczególną ostrożność, korzystać z kąpieli w miejscach wyznaczonych, odpowiednio zorganizowanych i oznakowanych. Nigdy nie wchodzić do wody po spożyciu alkoholu. Bardzo niebezpieczne w skutkach może okazać się przecenianie swoich umiejętności pływackich, brawura, a także alkohol.
Może to Ci się spodoba
Usuwanie AdBlue w miastach Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto). Rozwiąż swój problem z SCR, jeśli dotknęła Cię usterka AdBlue
Usuwanie AdBlue w miastach Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto) możliwe jest dzięki mobilnym usługom serwisowym, obejmującym całą Polskę. Jeśli więc dotknęła Cię awaria AdBlue, to rozwiąż swój problem zanim wydasz fortunę
OD KONTROLI NA DRODZE, DO PRZESZUKANIA GARAŻU – ZABEZPIECZONY NIELEGALNY TYTOŃ I ALKOHOL
Iławscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który swoim samochodem przewoził prawie 2000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Kilkanaście godzin później policjanci wspólnie z funkcjonariuszami izby celnej zatrzymali 39–latka, który w swoim
DRUŻYNA KWP OLSZTYN ZAJĘŁA II MIEJSCE PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W PIŁCE SIATKOWEJ
Drużyna policjantów reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, podczas Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej w Zawierciu, stanęła na podium zajmując II zaszczytne miejsce. W sportowej imprezie udział brało 13
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!