PRZEGRAŁ WYPŁATĘ NA AUTOMATACH I BAŁ SIĘ POWIEDZIEĆ PARTNERCE. ZGŁOSIŁ, ŻE GO NAPADLI

PRZEGRAŁ WYPŁATĘ NA AUTOMATACH I BAŁ SIĘ POWIEDZIEĆ PARTNERCE. ZGŁOSIŁ, ŻE GO NAPADLI

35-latek z Tolkmicka odpowie za składanie fałszywych zeznań i zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie. Mężczyzna miał zostać napadnięty przez 5 mężczyzn z ciemnego BMW, którzy – jak powiedział – zabrali mu wypłatę. Mieli też pociąć mu twarz pobitą butelką. Przyznał później, że obrażenia to jego wkład własny w przedstawienie, które sam „wyreżyserował”. Zrobił to, bo bał się powiedzieć partnerce, co naprawdę stało się z pieniędzmi.

Zdarzenie, które opisywał 35-latek miało mieć miejsce 14 lutego przy ulicy Morskiej w Tolkmicku. Jak zeznał, około godz. 20.00 zauważył ciemne BMW, z którego wyszło pięciu mężczyzn w kominiarkach i go pobiło. Jeden z napastników miał okaleczeć mu twarz pobitą butelką i zabrać z kieszeni portfel z pieniędzmi. Taka wersję przedstawił także swojej partnerce życiowej.

Policjanci kryminalni zbadali sprawę. Przejrzeli monitoring i przesłuchali świadków. Nic się nie zgadzało. Wczoraj (20 lutego) niedoszły pokrzywdzony składał w tej sprawie zeznania. Okazało się, że całą historie wymyślił. Wszystko to z obawy przed kobietą, z która żył i której bał się powiedzieć, że przegrał w automaty 1700 zł. Całą historię chciał uprawdopodobnić i był na tyle zdeterminowany, że sam się okaleczył pobitym szkłem. Przyznał się i złożył już wyjaśnienia jako podejrzany.

Teraz oprócz konfrontacji z partnerką, czeka go jeszcze sprawa w sądzie. Odpowie za składanie fałszywych zeznań oraz zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN
Next 34-LATKA POTRĄCONA NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Najnowocześniejsza technologia DTF – nadruki bez ograniczeń

Technologia DTF (Direct to Film) jest obecnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rozwiązań w branży znakowania odzieży oraz personalizowanych produktów tekstylnych. Jej ogromną przewagą jest brak ograniczeń – zarówno

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE DZIELNICOWEGO ZE STUDENTAMI OBCOKRAJOWCAMI

Dzielnicowy Kortowa spotkał się ze studentami obcokrajowcami studiującymi na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Funkcjonariusz omówił obowiązujące w Polsce przepisy prawne. Słuchaczom przybliżył także procedury postępowania w sytuacjach zagrożenia życia

Wiadomości 0 Comments

ETF-y na polskie spółki – Jak inwestować w krajową giełdę?

Inwestowanie na giełdzie to jedna z najpopularniejszych form lokowania kapitału. W Polsce, inwestycje w polskie spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) stały się dostępne dzięki funduszom ETF (Exchange Traded Funds),

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź