ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN
Policjanci poszukują zaginionej 55-letniej Jolanty Gawin.
Kobieta wyszła z domu (Kazimierzowo, gm. Elbląg), 18 lutego br., w późnych godzinach nocnych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluza dresowa (polar zielony), spodnie materiałowe czarne, buty ciemne. Znak szczególny – na prawym przedramieniu – gips.
Policja udostępnia nagranie monitoringu ze stacji paliw z ulicy Nowodworskiej, gdzie zaginiona była ostatni raz widziana (z soboty na niedzielę).
Zaginiona ma ok. 160 cm wzrostu, włosy krótkie, ciemne, średnia budowa ciała, waga około 80 kg.
Osoby, które widziały w/w kobietę lub znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym policji pod nr tel.: 997, 112 lub 55 230 17 50 (prowadzący sprawę).
Może to Ci się spodoba
JEDNOSTKA POLICJI OTWARTA DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Olsztyńską jednostkę Policji odwiedziły przedszkolaki z Olsztyna. Dzieci zapoznały się z pracą policjantów różnych wydziałów oraz oglądały sprzęt i umundurowanie wykorzystywane w codziennej służbie. Policjanci przypomnieli również zasady bezpieczeństwa, których
Maszyny do obróbki wibrościernej w TopZal
Obróbka wibrościerna jest popularnym i skutecznym sposobem usuwania różnych materiałów z powierzchni metalowych, drewnianych i innych. Proces ten wykorzystuje specjalną maszynę, zwaną obrabiarką wibrościerną, do mechanicznego czyszczenia powierzchni. Firma TopZal.com.pl
Najnowocześniejsza technologia DTF – nadruki bez ograniczeń
Technologia DTF (Direct to Film) jest obecnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rozwiązań w branży znakowania odzieży oraz personalizowanych produktów tekstylnych. Jej ogromną przewagą jest brak ograniczeń – zarówno
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!