NIE ZAPOMINAMY O NIEWYJAŚNIONYCH SPRAWACH – PORTET PAMIĘCIOWY WŁAMYWACZA

NIE ZAPOMINAMY O NIEWYJAŚNIONYCH SPRAWACH – PORTET PAMIĘCIOWY WŁAMYWACZA

Olsztyńscy kryminalni poszukują mężczyzny, który włamał się do jednego z mieszkań w mieście i ukradł złoty łańcuszek z medalikiem. Na podstawie zeznań naocznego świadka, w laboratorium Kryminalistycznym KWP w Olsztynie powstał portret pamięciowy sprawcy. Policjanci publikują go w celu ustalenia tożsamości włamywacza.

Olsztyńscy policjanci w swojej pracy nie zapominają o niewyjaśnionych sprawach i wciąż analizują także te sprzed lat, próbując różnymi sposobami trafić na ślad podejrzanych.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zajmują się m.in. sprawą zdarzenia, do którego doszło 21. grudnia 2015 roku. Wtedy to sprawca włamał się do mieszkania przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie i dokonał kradzieży złotego łańcuszka z owalnym medalikiem. Choć od przestępstwa minęło już kilkanaście miesięcy to sprawa nadal pozostaje niewyjaśniona. Zebrany dotychczas materiał dowodowy nie przyczynił się do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Dlatego kryminalni wracając do tej sprawy postanowili zwrócić się o pomoc do mieszkańców Olsztyna.

Na podstawie zeznań naocznego świadka tamtego zdarzenia, w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Olsztynie powstał portret pamięciowy osoby odpowiedzialnej za kradzież z włamaniem. Policjanci publikują go w celu ustalenia tożsamości włamywacza.

Poszukiwany mężczyzna ma 175-180 cm wzrostu i jest w wieku 30-35 lat.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt (także anonimowy) z policją pod numerem 997 lub 112.

Previous PRZEMYCILI 300 TON TYTONIU I OSZUKALI SKARB PAŃSTWA NA 144 MLN ZŁOTYCH
Next POLICJANCI POSZUKUJĄ 19-LETNIEGO MARCINA MAJEK

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały znalezione w samochodzie i mieszkaniu podejrzanych.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 23-latka i zabezpieczyli ponad 10 gramów marihuany. Młody mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

PIJANY JEŹDZIŁ ULICAMI MIASTA POJAZDEM SŁUŻĄCYM DO CZYSZCZENIA ULIC

Przed sądem odpowie 37- letni mieszkaniec miasta, który po godzinach pracy i pod wpływem alkoholu jeździł pojazdem wolnobieżnym służącym do czyszczenia ulic. O niepokojącej sytuacji powiadomili policjantów mieszkańcy. Za popełnione

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź