24-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI
W wyniku działań operacyjnych kryminalni zabezpieczyli blisko 225 porcji marihuany w piwnicy należącej do 24-letniego ełczanina. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 24-latek może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych kryminalni znaleźli niedozwolone substancje w piwnicy. Młody ełczanin miał tam blisko 225 porcji marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Twierdził, że narkotyki posiada na własny użytek. Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.
Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
Jakie studia ekonomiczne wybrać?
Maj zbliża się już wielkimi krokami, a wraz z nim matury oraz wybór kierunków studiów. Obecnie wiele uczelni oferuje studia ekonomiczne, ale czym w praktyce warto kierować się w czasie
JECHALI Z KONAJĄCYM PSEM DO WETERYNARZA. POMOGLI IM POLICJANCI
Policjanci olsztyńskiej drogówki przeprowadzili nietypowy pilotaż. Tym razem nie chodziło o ważne osobistości, czy niebezpiecznych przestępców, lecz o małżeństwo, które jak najszybciej musiało dojechać do weterynarza z konającym szczeniakiem. Dzisiaj
II MISTRZOSTWA POLSKI POLICJI W KOSZYKÓWCE O PUCHAR KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI „KOSZALIN 2017”
Koszykarska reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie w miniony weekend wzięła udział w II Mistrzostwach Polski Policji w Koszykówce o Puchar Komendanta Głównego Policji. Mistrzostwa poraz drugi zorganizowane były przez
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!