24-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI
W wyniku działań operacyjnych kryminalni zabezpieczyli blisko 225 porcji marihuany w piwnicy należącej do 24-letniego ełczanina. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 24-latek może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych kryminalni znaleźli niedozwolone substancje w piwnicy. Młody ełczanin miał tam blisko 225 porcji marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Twierdził, że narkotyki posiada na własny użytek. Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.
Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
SPOTKANIE POLICJANTÓW Z KLASĄ MUNDUROWĄ NA ZIMOWYM OBOZIE
W ramach zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie zimowego obozu, policjanci uczyli młodzież musztry, techniki kajdankowania oraz chwytów obezwładniających. Wizyta mundurowych była również okazją do przybliżenia codziennej pracy policjantów
Nowoczesne rozwiązania Futunext: Inteligentne domy dla wygodnego życia w Gdańsku!
Inwestycja w inteligentny dom ma swoje uzasadnienie. Nowoczesne rozwiązania technologiczne korzystnie przekładają się nie tylko na wygodę codziennego życia, ale również na bezpieczeństwo domowników. Szyte na miarę projekty pozwalają też
PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO „GARDA”
Podkom. Tomasz Okorski z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pokonał blisko 80 zawodników i stanął na najwyższym stopniu podium w 124 Zawodach Klubu Strzeleckiego „Garda” w konkurencji „Pistolet centralnego zapłonu”.
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!