24-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI
W wyniku działań operacyjnych kryminalni zabezpieczyli blisko 225 porcji marihuany w piwnicy należącej do 24-letniego ełczanina. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 24-latek może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych kryminalni znaleźli niedozwolone substancje w piwnicy. Młody ełczanin miał tam blisko 225 porcji marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Twierdził, że narkotyki posiada na własny użytek. Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.
Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
NARKOTYKI ZABIERAJĄ PRZYSZŁOŚĆ
Pod takim hasłem trzech dzielnicowych z Posterunku Policji w Pieniężnie realizowało działania profilaktyczne w szkołach podstawowych miasta i gminy Pieniężno oraz gminy Lelkowo. Policjanci propagowali wśród najmłodszych i ich rodziców
POLICJANCI POSZUKUJĄ 19-LETNIEGO MARCINA MAJEK
Lidzbarscy policjanci poszukują19-letniego Marcina Majek, który 17 marca 2017 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego 17 marca br. około godziny
WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU – RÓWENIŻ NA WARMII I MAZURACH
Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie nastąpiła uroczysta inauguracja kampanii informacyjno-edukacyjnej „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W uroczystej inauguracji uczestniczyli Wojewoda Warmińsko –
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!