24-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI
W wyniku działań operacyjnych kryminalni zabezpieczyli blisko 225 porcji marihuany w piwnicy należącej do 24-letniego ełczanina. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 24-latek może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych kryminalni znaleźli niedozwolone substancje w piwnicy. Młody ełczanin miał tam blisko 225 porcji marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Twierdził, że narkotyki posiada na własny użytek. Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.
Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU…PRZEZ CAŁY MIESIĄC
Olsztyńscy policjanci wzorem lat ubiegłych włączyli się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Podczas spotkań edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą, rodzicami oraz nauczycielami zwracali uwagę na pozytywne aspekty korzystania z Sieci
POŻEGNANIE I ZASTĘPCY KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W OLSZTYNIE
Insp. Andrzej Zielonka I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie odszedł na emeryturę. Po 26 latach służby w policyjnym mundurze komendant uroczyście pożegnał się z policjantami. Insp. Andrzej Zielonka pożegnał
POLICYJNE ZABEZPIECZENIE MECZU STOMIL OLSZTYN Z GÓRNIKIEM ZABRZE
W sobotę wieczorem na stadionie przy ul. Leonharda w Olsztynie rozegrany został mecz pomiędzy drużynami: Stomil Olsztyn i Górnik Zabrze. Rozgrywkę oglądało około 3 tysiące kibiców, w tym ponad 400
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!