MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI. ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Policjanci z Olsztyna zatrzymali 23-latka i zabezpieczyli ponad 10 gramów marihuany. Młody mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj podczas patrolowania ulic olsztyńskiego Zatorza policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Podejrzewając, że może mieć coś na sumieniu, zatrzymali go. Ich przeczucia okazały się słuszne. 23-latek miał przy sobie woreczek z zielonym suszem. Jak ustalili funkcjonariusze, zabronioną substancję chłopak przechowywać mógł również w domu, dlatego pojechali do jego mieszkania. W wyniku przeszukania znaleźli kolejny susz roślinny. Łącznie zabezpieczyli ponad 10 gramów środków odurzających. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana.
Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dziś usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
JEŹDZIŁ PO LODZIE, UDERZYŁ W PRZYBRZEŻNE DRZEWO – PASAŻER ZGINĄŁ NA MIEJSCU
Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na jeziorze Wałpusz. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letni kierowca BMW jeżdżąc po lodzie stracił panowanie nad
ZAGROZIŁ MŁOTKIEM, A NASTĘPNIE UKRADŁ 14-LATKOWI PRZENOŚNY GŁOŚNIK. TRAFIŁ DO POLICYJNEJ IZBY DZIECKA
Do Policyjnej Izby Dziecka trafił 16-latek, który na placu zabaw zagroził młodszemu chłopcu młotkiem i ukradł mu przenośny głośnik. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. Sprawa
ZABEZPIECZYLI PONAD PÓŁ KILOGRAMA MARIHUANY
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany, którą znaleźli podczas przeszukania mieszkania 20-latka. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!