KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W OLSZTYNIE POGRATULOWAŁ LAUREATOM HARDMANA
W piętek, 18 sierpnia, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie odbyło się spotkanie laureatów policyjnego maratonu Hardman z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie insp. Tomaszem Klimkiem.
W piątek, 18.08.2017 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek, spotkał się z laureatami policyjnego maratonu Hardman 2017. Podczas spotkania komendant wręczył funkcjonariuszom nagrody oraz wyraził swoje uznanie dla sprawności oraz hartu ducha, jaki posiadają uczestnicy tegorocznego maratonu.
Tegoroczny Hardman został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Ostródzie wspólnie z Instytutem Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej, pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie i przy współpracy z Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji, a także lokalnym oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża. Zmagania uczestników odbywały się na terenie nabrzeża jeziora Sajmino. Podczas tego sportowego przedsięwzięcia 10 policjantów z różnych jednostek województwa warmińsko-mazurskiego walczyło ze swoimi słabościami w czasie biegu i pływania.
Najszybszym zawodnikiem maratonu okazał się asp. Sławomir Siemianowski z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, docierając jako pierwszy do mety z łącznym czasem – 1 godz. 9 min. 12 sek.
Tuż za nim na podium uplasował się podinsp. Marcin Romanow z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie z łącznym czasem 1 godz. 11 min. 52 sek.
Jako trzeci do mety dobiegł podkom. Rafał Frenkiel z łącznym czasem 1 godz. 12 min. 10 sek
Puchary, medale, gadżety i dyplomy gratulacyjne za udział w przedsięwzięciu wręczyli Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski, I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie kom. Krzysztof Bilicki oraz Prezes Zarządu IBiON Piotr Koszczał.
Może to Ci się spodoba
NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Uroczysty apel przy pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego oraz złożenie kwiatów – tak przebiegały tegoroczne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości zorganizował Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.
POŻEGNANIE I ZASTĘPCY KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W OLSZTYNIE
Insp. Andrzej Zielonka I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie odszedł na emeryturę. Po 26 latach służby w policyjnym mundurze komendant uroczyście pożegnał się z policjantami. Insp. Andrzej Zielonka pożegnał
POLICYJNE ZABEZPIECZENIE „GRAND SLAM OLSZTYN 2017”
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie od trzech dni pracują nad zabezpieczeniem rozgrywek pucharu świata w siatkówce plażowej Grand Slam 2017. W celu zapewnienia ładu i porządku, podczas trwania
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!