PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO „GARDA”

PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO „GARDA”

Podkom. Tomasz Okorski z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pokonał blisko 80 zawodników i stanął na najwyższym stopniu podium w 124 Zawodach Klubu Strzeleckiego „Garda” w konkurencji „Pistolet centralnego zapłonu”.

124 Zawody Klubu Strzeleckiego „Garda” odbyły się w minioną niedzielę (18.06) na strzelnicy KS „GARDA” położonej na terenie Leśnictwa Kaczory (gm. Ostróda).
O nagrody walczyło blisko 80 osób. Wśród nich znalazł się nasz kolega z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Podkom. Tomasz Okorski pokonał rywali i zwyciężył w kategorii „Pistolet centralnego zapłonu”
To już kolejny w ostatnim czasie sukces olsztyńskich funkcjonariuszy w zawodach strzeleckich. Pod koniec maja znaleźli się w czołówce zmagań o Puchar Prezesa Warmińsko- Mazurskiego Związku Strzelectwa Polskiego. Kilka dni temu asp. szt. Sylwester Deptuła zdobył również mistrzostwo Polski w strzelaniu z broni historycznej.
Naszym kolegom serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swojej strzeleckiej pasji.

Previous BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU
Next WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU – RÓWENIŻ NA WARMII I MAZURACH

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie nastąpiła uroczysta inauguracja kampanii informacyjno-edukacyjnej „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W uroczystej inauguracji uczestniczyli Wojewoda Warmińsko –

Wiadomości 0 Comments

„ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO, NIE CHCEMY BYŚ ZNIKNĄŁ”

Bezpieczeństwo seniorów to temat przewodni debaty społecznej zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie i Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta we współpracy z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Starostwa

Wiadomości 0 Comments

JADĄC NA KURS ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

Policjant z braniewskiej prewencji jadący na kurs z zakresu zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców zatrzymał w Elblągu nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna podczas podjętej interwencji był agresywny, dlatego funkcjonariusz użył wobec niego chwytów obezwładniających.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź