PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO „GARDA”

PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO „GARDA”

Podkom. Tomasz Okorski z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pokonał blisko 80 zawodników i stanął na najwyższym stopniu podium w 124 Zawodach Klubu Strzeleckiego „Garda” w konkurencji „Pistolet centralnego zapłonu”.

124 Zawody Klubu Strzeleckiego „Garda” odbyły się w minioną niedzielę (18.06) na strzelnicy KS „GARDA” położonej na terenie Leśnictwa Kaczory (gm. Ostróda).
O nagrody walczyło blisko 80 osób. Wśród nich znalazł się nasz kolega z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Podkom. Tomasz Okorski pokonał rywali i zwyciężył w kategorii „Pistolet centralnego zapłonu”
To już kolejny w ostatnim czasie sukces olsztyńskich funkcjonariuszy w zawodach strzeleckich. Pod koniec maja znaleźli się w czołówce zmagań o Puchar Prezesa Warmińsko- Mazurskiego Związku Strzelectwa Polskiego. Kilka dni temu asp. szt. Sylwester Deptuła zdobył również mistrzostwo Polski w strzelaniu z broni historycznej.
Naszym kolegom serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swojej strzeleckiej pasji.

Previous BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU
Next WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Rewitalizacja miejsc intymnych i usuwanie blizn poporodowych. Na czym polegają te zabiegi? 

Ginekologia estetyczna z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Korzystają z niej kobiety, które chcą lepiej poczuć się we własnej skórze, podnieść poczucie własnej wartości oraz wygrać z problemami,

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI SPOTKALI SIĘ Z SENIORAMI

Jak żyć bezpiecznie i nie stać się ofiarą przestępstwa – to jeden z tematów poruszony przez przedstawicielkę olsztyńskiej Policji podczas spotkań z seniorami. Kolejne działania w ramach Programu „Bezpieczny Senior”

Wiadomości 0 Comments

GŁOŚNA DYSKUSJA PRZY OBIERANIU ZIEMNIAKÓW SKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE

Przed sądem za wykroczenie odpowie dwóch mieszkańców Biskupca. Młodzi mężczyźni w środku nocy, na klatce schodowej jednego z bloków głośno dyskutowali przy… obieraniu ziemniaków, zakłócając przy tym spoczynek nocny sąsiadom.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź