PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO „GARDA”

Podkom. Tomasz Okorski z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pokonał blisko 80 zawodników i stanął na najwyższym stopniu podium w 124 Zawodach Klubu Strzeleckiego „Garda” w konkurencji „Pistolet centralnego zapłonu”.

124 Zawody Klubu Strzeleckiego „Garda” odbyły się w minioną niedzielę (18.06) na strzelnicy KS „GARDA” położonej na terenie Leśnictwa Kaczory (gm. Ostróda).
O nagrody walczyło blisko 80 osób. Wśród nich znalazł się nasz kolega z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Podkom. Tomasz Okorski pokonał rywali i zwyciężył w kategorii „Pistolet centralnego zapłonu”
To już kolejny w ostatnim czasie sukces olsztyńskich funkcjonariuszy w zawodach strzeleckich. Pod koniec maja znaleźli się w czołówce zmagań o Puchar Prezesa Warmińsko- Mazurskiego Związku Strzelectwa Polskiego. Kilka dni temu asp. szt. Sylwester Deptuła zdobył również mistrzostwo Polski w strzelaniu z broni historycznej.
Naszym kolegom serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swojej strzeleckiej pasji.

Previous BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU
Next WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

KIEROWALI PO ALKOHOLU, TERAZ ODPOWIEDZĄ PRZED SĄDEM

Kara 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 15 grozi 46 – latkowi z Mrągowa. Mężczyzna kierując BMW zatrzymał się przy jednej z posesji. Świadkowie myśleli, że