BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU

BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU

Nidziccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 545 Nidzica – Kozłowo. BMW uderzyło w mercedesa, a następnie dachowało. Kierowcy zostali przewiezienie do szpitala. Droga wojewódzka była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (30.05.2017) około godz. 06:30 koło miejscowości Sątop gm. Kozłowo. na drodze wojewódzkiej Jedwabno – Działdowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letnia mieszkanka gminy Szczytno kierująca pojazdem marki BMW jadąc w kierunku Działdowa, nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w prawidłowo jadący pojazd marki Mercedes, a następnie dachowała.

W wyniku tego zdarzenia ucierpiało dwoje kierowców, którzy sami podróżowali pojazdami. 55-letni kierowca mercedesa oraz 22-latka zostali przewiezieni do szpitala w Działdowie. Oboje byli trzeźwi i mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. Przez 4 godziny była zablokowana droga, policjanci zorganizowali objazd.

Policjanci apelują o bezpieczną i rozważna jazdę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Statystyki policyjne dowodzą, że podczas słonecznej pogody i bardzo dobrej przejrzystości powietrza dochodziło do największej liczby zdarzeń drogowych. Kierowcy czują się wtedy bezpieczniej za „kółkiem” i niewiele myśląc zwiększają prędkość z jaką się poruszają. Pamiętajmy, że bezpieczna jazda wymaga od kierowcy koncentracji i zdolności do podejmowania szybkich decyzji. Szybko nie oznacza bezpiecznie!

Previous 8-LATEK RANNY PODCZAS AWANTURY SĄSIEDZKIEJ. TRZY OSOBY ZATRZYMANE
Next PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO "GARDA"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Mądry Polak po szkodzie – wiesz, że on Cię uratuje, ale wciąż go nie masz? To błąd!

W ostatnich latach zwiększa się zainteresowanie kierowców wciąż zmieniającymi się przepisami prawa drogowego. Pojawiają się kolejne zaostrzenia, aby jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo zarówno kierowców jak i pieszych. Czy dzięki

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE POLICJANTÓW Z KLASĄ MUNDUROWĄ NA ZIMOWYM OBOZIE

W ramach zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie zimowego obozu, policjanci uczyli młodzież musztry, techniki kajdankowania oraz chwytów obezwładniających. Wizyta mundurowych była również okazją do przybliżenia codziennej pracy policjantów

Wiadomości 0 Comments

OKRADAŁ METODĄ ,,NA ŚPIOCHA”. AKT OSKARŻENIA TRAFIŁ DO SĄDU

Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się śledztwo prowadzone przez kryminalnych z węgorzewskiej jednostki policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Giżycku. 33-letni mężczyzna usłyszał 21 zarzutów kradzieży z włamaniem. 33-latkowi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź