MOTOROWERZYSTA NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI, POTEM UDERZYŁ W POLICYJNY RADIOWÓZ. KIERUJĄCY MIAŁ 15 LAT
Na długo zapamięta swoją przejażdżkę motorowerem 15-latek, wobec którego interweniowali policjanci na drodze krajowej nr 53. Sprawą nastolatka, który najpierw nie zatrzymał się do kontroli, potem uderzył w radiowóz i próbował uciec pieszo zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.
W sobotę (24.06.2017) wieczorem na DK 53 kierujący jednośladem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać w kierunku Klewek. Po przejechaniu odcinka drogi stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i najpierw uderzył w radiowóz, a następnie w przydrożne barierki. Mężczyzna porzucił motorower i zaczął uciekać pieszo. Policjanci w pościgu pieszym zatrzymali go. Jak się okazało kierowcą motoroweru był 15-letni mieszkaniec gminy Purda.
Na szczęście szaleńcza ucieczka motorowerzysty zakończyła się tylko na kilku siniakach. Uszkodzeniu uległ także policyjny radiowóz i motorower nastolatka. Na miejsce dotarła wkrótce także matka chłopca, której przekazano syna.
Teraz 15-latek ze swojego zachowania będzie musiał wytłumaczyć się nie tylko przed swoją matką, ale także przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich w związku z niezatrzymaniem się do policyjnej kontroli, za jazdę motorowerem bez wymaganych uprawnień oraz kierowanie pojazdem niesprawnym technicznie.
Może to Ci się spodoba
PIJANY JEŹDZIŁ ULICAMI MIASTA POJAZDEM SŁUŻĄCYM DO CZYSZCZENIA ULIC
Przed sądem odpowie 37- letni mieszkaniec miasta, który po godzinach pracy i pod wpływem alkoholu jeździł pojazdem wolnobieżnym służącym do czyszczenia ulic. O niepokojącej sytuacji powiadomili policjantów mieszkańcy. Za popełnione
ZATRZYMALI 2 POSZUKIWANYCH
Iławscy policjanci zatrzymali 2 poszukiwanych. 31-latek ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad matką. Natomiast 17-latek nie wrócił z przepustki do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Iławscy
ZABEZPIECZYLI BLISKO 50 KRZAKÓW KONOPII INDYJSKICH I ZATRZYMALI 35- LATKA, KTÓRY JE HODOWAŁ
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zlikwidowali 4 plantacje konopii indyjskich należących do mieszkańca Olsztyna. Zabezpieczyli łącznie blisko 50 krzewów tej rośliny oraz gotowy susz. Za
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!