PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ 2 KOLIZJE. MIAŁ PONAD 2 PROMILE ALKOHOLU

PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ 2 KOLIZJE. MIAŁ PONAD 2 PROMILE ALKOHOLU

Wczoraj w Ostródzie doszło do dwóch zdarzeń drogowych, których sprawcą był jeden, pijany kierowca. Mężczyzna najpierw spowodował drobną stłuczkę z kierowcą mercedesa, a następnie kilka sekund później, uciekając z miejsca kolizji uderzył w audi. Policjanci ruchu drogowego pojazd, którym jechał 44-latek zatrzymali kilkaset metrów dalej. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mieszkańca miasta ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na jednej z ulic w Ostródzie. Policjanci ruchu drogowego najechali na kolizję. Kierowca mercedesa poinformował funkcjonariuszy, że bezpośrednio bo zdarzeniu kierujący zaczął uciekać z miejsca. Za samochodem ruszyli policjanci. Kierowca saab-a kilka sekund później w trakcie wymijania uderzył w inny pojazd nadjeżdżający z przeciwka. Policjanci ruchu drogowego uciekający pojazd zatrzymali ulicę dalej.

W trakcie czynności funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy saab-a. Jak się okazało 44-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mieszkańcowi miasta prawo jazdy, a samochód odholowali na policyjny parking.

Teraz za popełnione przestępstwo mężczyźnie może grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawo jazdy oraz wysoka grzywna.

Previous KIEROWAŁ BEZ UPRAWNIEŃ I POSIADAŁ MARIHUANĘ
Next BYLI TAK PIJANI, ŻE USZKODZILI PŁOT I ZAPARKOWALI OPLEM NA TRAWNIKU PRYWATNEJ POSESJI

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

JEDNEGO DNIA ZABEZPIECZYLI 190 GRAMÓW MARIHUANY, 6 KRZAKÓW KONOPI INDYJSKICH ORAZ BLISKO 2000 PACZEK NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW

Giżyccy policjanci z zespołu ds. zwalczania przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zabezpieczyli 190 gramów marihuany, 6 krzaków konopi indyjskich oraz blisko 2000 paczek papierosów bez polskich znaków

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZARZUT POSIADANIA ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW USŁYSZAŁ 24-LATEK

Olsztyńscy policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Purda może przechowywać w domu narkotyki. Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli prawie 70 gram marihuany i kilka gram amfetaminy.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

UKRADLI SAMOCHÓD I ŻĄDALI PIENIĘDZY ZA JEGO ZWROT. USŁYSZELI ZARZUTY

Olsztyńscy kryminalni podczas zasadzki zatrzymali osoby, które były odpowiedzialne za kradzież pojazdu, a następnie próbę wyłudzenia pieniędzy za jego zwrot. Odzyskali również wartego 35 000 zł mercedesa. Zarzuty usłyszała 26-

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź