POLICJANCI ZATRZYMALI 34-LATKA PODEJRZEWANEGO O NAPAD NA BANK
Olsztyńscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Stawiguda podejrzewanego o dokonanie rozboju w jednej z placówek bankowych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do prokuratury. Tam usłyszy zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca w placówce bankowej na ul. Wilczyńskiego w Olsztynie. Do wyjaśnienia tej sprawy w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie powołana została specjalna grupa śledcza, w skład której wchodzili doświadczeni funkcjonariusze kryminalni. Szereg przeprowadzonych przez nich czynności pozwolił na wytypowanie mężczyzny, który prawdopodobnie jest odpowiedzialny za to przestępstwo.
Dziś rano (12.07.2017) podejrzewany o ten rozbój 34-latek został zatrzymany w trakcie jazdy samochodem. W akcji brali udział olsztyńscy antyterroryści z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prawdopodobnie jutro zostanie przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ZABEZPIECZYLI BLISKO 50 KRZAKÓW KONOPII INDYJSKICH I ZATRZYMALI 35- LATKA, KTÓRY JE HODOWAŁ
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zlikwidowali 4 plantacje konopii indyjskich należących do mieszkańca Olsztyna. Zabezpieczyli łącznie blisko 50 krzewów tej rośliny oraz gotowy susz. Za
BYŁ PIJANY I NIE MIAŁ PRAWA JAZDY, POMOGŁO OBYWATELSKIE ZGŁOSZENIE
Najpierw nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej, a kiedy pojazd już stanął zaczął uciekać. Okazał się, że 41-letni kierujący jest pijany, a ponadto nie ma prawo jazdy ani innych
POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI WYPADKU DROGOWEGO
Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu dróg do miejscowości Robawy gm. Reszel. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca toyoty nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!