POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ PODEJRZEWANEGO O USIŁOWANIE ZABÓJSTWA
Policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu zatrzymali w pościgu 36-latka podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa swojej konkubiny. Mężczyzna miał zranić kobietę nożem, a następnie uciec z miejsca zdarzenia. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Biskupcu.
Wczoraj (07.08.2017) kilkanaście minut po godzinie 15.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości pod Biskupcem doszło do rodzinnej tragedii. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 36-latek podczas awantury domowej dwukrotnie ranił nożem swoją konkubinę.
Na miejsce skierowano pogotowie oraz policjantów z Komisariatu Policji w Biskupcu. W pierwszej kolejności udzielono pomocy pokrzywdzonej. Kobieta z raną szyi i klatki piersiowej została natychmiast przetransportowana do szpitala w Biskupcu. Obecnie jej stan lekarze określają, jako stabilny.
Z zeznań świadków wynikało, że sprawca odjechał samochodem tuż przed przyjazdem policji. Funkcjonariusze natychmiast ustalili, jakim pojazdem porusza się 36-latek i w którym kierunku uciekł. W niespełna godzinę od zdarzenia funkcjonariusze z Biskupca podczas pościgu zatrzymali mężczyznę. Mieszkaniec gminy Biskupiec miał przy sobie nóż i stawiał opór. Został obezwładniony i założone mu zostały kajdanki.
W chwili zatrzymania 36-latek był trzeźwy. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Biskupcu. Najprawdopodobniej dzisiaj mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Jeżeli prokurator przyjmie za kwalifikację czynu usiłowanie zabójstwa, 36-latkowi będzie groziła kara nie mniejsza niż 8 lat, 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocia.
Może to Ci się spodoba
ZNĘCAŁ SIĘ NAD KONKUBINĄ I 9-LETNIĄ PASIERBICĄ. ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Olsztyńscy policjanci wnioskują o tymczasowy areszt wobec 40-latka, który miał znęcać się na swoją konkubiną i 9-letnią pasierbicą. Mężczyzna jest podejrzany nie tylko o popychanie, wyzywanie i poniżanie swojej partnerki,
30-LATEK ODPOWIE ZA PODPALENIE GOŁĘBNIKA, W KTÓRYM SPŁONĘŁO OKOŁO 200 GOŁĘBI
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Prostki, który kilka dni wcześniej podpalił gołębnik. W wyniku pożaru spaliło się około 200 gołębi różnych ras. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu kara
PIJANY JEŹDZIŁ ULICAMI MIASTA POJAZDEM SŁUŻĄCYM DO CZYSZCZENIA ULIC
Przed sądem odpowie 37- letni mieszkaniec miasta, który po godzinach pracy i pod wpływem alkoholu jeździł pojazdem wolnobieżnym służącym do czyszczenia ulic. O niepokojącej sytuacji powiadomili policjantów mieszkańcy. Za popełnione
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!