Rewitalizacja miejsc intymnych i usuwanie blizn poporodowych. Na czym polegają te zabiegi? 

Rewitalizacja miejsc intymnych i usuwanie blizn poporodowych. Na czym polegają te zabiegi? 

Ginekologia estetyczna z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Korzystają z niej kobiety, które chcą lepiej poczuć się we własnej skórze, podnieść poczucie własnej wartości oraz wygrać z problemami, które pojawiły się u nich wraz z wiekiem i przebytymi ciążami. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej warto wykonywać w profesjonalnych, specjalistycznych klinikach, w których każda kobieta może liczyć na wsparcie lekarza oraz dopasowanie zabiegu do jej indywidualnych potrzeb. W tym artykule powiemy na czym polegają dwa popularne zabiegi – rewitalizacja miejsc intymnych i usuwanie blizn poporodowych i gdzie można je bezpiecznie wykonać w Gdańsku.

Rewitalizacja miejsc intymnych. Na czym polega zabieg i w czym pomaga?

Z wiekiem skóra w okolicach intymnych traci swoją pierwotną elastyczność i nawilżenie. W efekcie, kobiety zaczynają odczuwać nieprzyjemne dolegliwości w trakcie stosunku, które pozbawiają je satysfakcji ze współżycia. Zabieg rewitalizacji miejsc intymnych ma za zadanie nawilżyć i napiąć skórę oraz wypełnić punkt G. Jest przeznaczony dla kobiet w różnym wieku, które dotyka problem suchości pochwy i obniżenie satysfakcji seksualnej. Najczęściej na jego wykonanie decyduje się panie w okresie okołomenopauzalnym, a także kobiety po intensywnej kuracji odchudzającej, w wyniku której dochodzi do utraty objętości tkanek w okolicach intymnych.

Rewitalizacja miejsc intymnych powinna zostać przeprowadzona w profesjonalnej klinice, która korzysta ze sprawdzonych, certyfikowanych preparatów wypełniających na bazie wysokiej jakości kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego. Co warte uwagi, pozytywne efekty pojawiają się niemal od razu po zabiegu. Zabieg przywraca pożądany wygląd okolic intymnych, nawilża błonę śluzową pochwy oraz może powiększyć punkt G, co wpływa bezpośrednio na zwiększenie satysfakcji seksualnej u kobiet. Trwa zwykle ok. 30-60 min. i jest przeprowadzany pod znieczuleniem, przez co jest komfortowy i całkowicie bezbolesny.

Usuwanie blizn poporodowych. Zabieg idealny dla mam

Współczesna ginekologia estetyczna oferuje jeszcze jeden, popularny tym razem wśród mam zabieg. Mowa tu o usuwaniu blizn poporodowych zlokalizowanych zarówno na brzuchu, jak i w okolicach krocza. Ich obecność na skórze sprawia, że kobiety czują się mało atrakcyjne. W dzisiejszych czasach blizny po przebytym porodzie wcale nie muszą towarzyszyć nam przez resztę życia! Na ich skuteczne pozbycie się lub zmniejszenie widoczności pozwala bowiem ginekologia estetyczna w Gdańsku, a konkretnie Centrum Medyczne Tartaczna 2, w którym wykonamy zarówno rewitalizację miejsc intymnych, jak i usuwanie blizn poporodowych.

Blizny poporodowe są usuwane za pomocą nowoczesnego lasera frakcyjnego CO2, który pozwala poprawić estetykę blizny, zmniejszyć jej widoczność, a niekiedy całkowicie usunąć. Zabiegi są wykonywane w seriach, których ilość jest dobierana do wielkości blizny oraz oczekiwań poddającej się im kobiety. Przed zabiegiem każda pacjentka odbywa indywidualną konsultację z ginekologiem, który decyduje do jej zakwalifikowaniu do zabiegu. Usuwanie blizn poporodowych jest wykonywane przez specjalistę posiadającego certyfikaty i trwa ok. 20 min. W celu zwiększenia komfortu, pacjentka otrzymuje znieczulenie.

Previous Meble z europalet w mieszkaniu - hit czy kit?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Uroczysty apel przy pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego oraz złożenie kwiatów – tak przebiegały tegoroczne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości zorganizował Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.

Wiadomości 0 Comments

TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO MIROSŁAWA PAŹ

Policjanci nadal prowadzą poszukiwania zaginionego 22- latka. Mirosław Paź ostatni raz widziany był w środę około godz. 22:00 na terenie olsztyńskiego kampusu. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania

Wiadomości 0 Comments

NOWO PRZYJĘCI POLICJANCI WYPOWIEDZIELI SŁOWA ROTY ŚLUBOWANIA

W sali odpraw Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odbyło się ślubowanie policjantów. To już czwarta w tym roku taka uroczystość. Dziś do grona warmińsko-mazurskich funkcjonariuszy dołączyło kolejnych 8 nowo przyjętych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź