TRUDNE WARUNKI NA DRODZE – POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚC

TRUDNE WARUNKI NA DRODZE – POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚC

Padający śnieg i trudne warunki atmosferyczne wymagają od uczestników ruchu drogowego zachowania szczególnej ostrożności i bezwzględnego przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Wczoraj w powiecie ełckim policjanci pracowali na miejscu wypadku i 6 kolizji. Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala. W Olsztynie policjanci kierowali ręcznie ruchem po dwóch kolizjach.

Ełk:

Wczoraj (08.02.2017) po godzinie 14:00 oficer dyżurny otrzymał informację o wypadku drogowym pomiędzy Stradunami i Przytułami. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Peugeot Boxer na zaśnieżonej drodze wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie pojazd zjechał do rowu po przeciwnej stronie drogi i uderzył w skarpę. 40-letni kierowca doznał ogólnych potłuczeń ciała i rany ciętej głowy. Do szpitala trafił również pasażer peugeota. Zmiana pogody i warunków drogowych sprawiły, że wczoraj na drogach powiatu ełckiego policjanci odnotowali także sześć kolizji. Żadna z osób w nich uczestniczących nie odniosła poważniejszych obrażeń

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

Previous WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU – RÓWENIŻ NA WARMII I MAZURACH
Next PONAD 6500 PACZEK NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW NIE TRAFI NA RYNEK

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

NA GORĄCYM UCZYNKU ZATRZYMALI TRZECH MĘŻCZYZN PODEJRZANYCH O ROZBÓJ

Do policyjnej celi trafiło trzech mieszkańców miasta, którzy zaatakowali i okradli mężczyznę. Na gorącym uczynku zatrzymali ich policjanci. Dziś napastnicy usłyszą zarzuty rozboju. Funkcjonariusze będą wnioskować o ich tymczasowe aresztowanie.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI WYPADKU DROGOWEGO

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu dróg do miejscowości Robawy gm. Reszel. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca toyoty nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Do policyjnego aresztu trafił 34-latek, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Woreczek z marihuaną i 2 nabite tą substancją lufki policjanci prewencji znaleźli w jego odzieży.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź