ZABEZPIECZYLI PAPIEROSY BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu przechowywał papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia podatkowego wynosi ponad 18 tysięcy złotych. 57- latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na podstawie prowadzonych czynności wytypowali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu może przechowywać papierosy bez polskich znaków akcyzy. Wczoraj (26.07.2017) pojechali pod wskazany adres.
W wyniku przeszukania znaleźli ponad 1000 paczek papierosów i kilogram tytoniu. W przypadku, gdy nielegalny towarf trafiłby na polski rynek straty Skarbu Państwa wyniosłyby ponad 18 tysięcy złotych. 57- latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty.
Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ZAGROZIŁ, ŻE MA BROŃ, ZAŻĄDAŁ PIENIĘDZY, A NASTĘPNIE…ZASNĄŁ NA CHODNIKU
Kara nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi 25- latkowi, który zaczepił na ulicy pokrzywdzonego i zażądał od niego pieniędzy, grożąc, że ma broń. Mężczyzna nie dał się zastraszyć, zignorował napastnika
POLICJANCI ZATRZYMALI 20-LETNIEGO SPRZEDAWCĘ DOPALACZY
Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Olsztyna podejrzanego o handel dopalaczami. W wyniku przeszukania pomieszczeń, w których funkcjonował sklep oraz mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół tysiąca sztuk dopalaczy, marihuanę oraz ponad 23
OSZUKAŁ 8 OPERATORÓW SIECI KOMÓRKOWYCH – ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Prowadzący działalność gospodarczą 42-latek, wpadł na pomysł jak sobie dorobić. Zawierał on umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i wybierał najdroższe aparaty telefoniczne, które następnie sprzedawał w okolicznych komisach. Nieuczciwy klient
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!