21-LATEK ARESZTOWANY ZA GROŹBY
Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 21-letni mieszkaniec Ełku, który groził pozbawieniem życia trzem pracownicom sklepu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w okolicy sklepu, był pijany. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W miniony weekend oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze w sklepie monopolowym na terenie miasta. Policjanci zatrzymali wówczas 21-latka, który bez wyraźnego powodu zachowywał się agresywnie i wulgarnie wobec obsługi i klientów. Zachowanie mężczyzny wzbudziło ich niepokój i lęk. Okazało się także, że mężczyzna bezprawnie groził kobietom pozbawieniem życia i podpaleniem.
Czynności wykonane w tej sprawie doprowadziły do przedstawienia mężczyźnie zarzutu kierowania gróźb.
Na wniosek prokuratora sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.
Kodeks karny za przestępstwo gróźb karalnych przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
PODCZAS KŁÓTNI UGODZIŁA KONKUBENTA NOŻEM
Środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego prokurator zastosował wobec 35-letniej mieszkanki Olsztyna, która w miniony weekend, podczas awantury ugodziła nożem swojego konkubenta. Kobieta była
UCIEKAŁ PRZED POLICJANTAMI, BO JAK SAM PRZYZNAŁ, POSIADAŁ MARIHUANĘ
Niezatrzymanie się do kontroli, spowodowanie kolizji oraz posiadanie substancji zabronionych, to zarzuty, które usłyszał 25-letni kierowca. Mężczyźnie zastało zatrzymane prawo jazdy. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności
POTRĄCIŁ PIESZEGO I UCIEKŁ. POLICJA SZUKA SPRAWCY
Policjanci z Elbląga szukają sprawcy wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj (29 stycznia) w podelbląskiej miejscowości Władysławowo. Samochód potrącił pieszego, który szedł prawidłowo jezdnią. Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!