21-LATEK ARESZTOWANY ZA GROŹBY
Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 21-letni mieszkaniec Ełku, który groził pozbawieniem życia trzem pracownicom sklepu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w okolicy sklepu, był pijany. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W miniony weekend oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze w sklepie monopolowym na terenie miasta. Policjanci zatrzymali wówczas 21-latka, który bez wyraźnego powodu zachowywał się agresywnie i wulgarnie wobec obsługi i klientów. Zachowanie mężczyzny wzbudziło ich niepokój i lęk. Okazało się także, że mężczyzna bezprawnie groził kobietom pozbawieniem życia i podpaleniem.
Czynności wykonane w tej sprawie doprowadziły do przedstawienia mężczyźnie zarzutu kierowania gróźb.
Na wniosek prokuratora sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.
Kodeks karny za przestępstwo gróźb karalnych przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ZGŁOSIŁA POBICIE, BO CHCIAŁA SPRAWDZIĆ SZYBKOŚĆ REAKCJI POLICJANTÓW – ZOSTAŁA UKARANA MANDATEM
Zdarza się, że na numer alarmowy 997 i 112 dzwonią osoby, które niepotrzebnie blokują linię alarmową. Pomyłki telefoniczne, telefony wykonane dla żartu, zamawianie radiowozu do przewiezienia osoby, bo nie starczyło
TRAGICZNY W SKUTKACH WYPADEK. MŁODY KIEROWCA ZGINĄŁ NA MIEJSCU
Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 21- latek uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Do zdarzenia doszło
PODEJRZANY O ROZBÓJ ZATRZYMANY W SWOIM MIESZKANIU
Zaledwie kilka godzin wystarczyło, aby olsztyńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę nocnego rozboju. 20-latek najpierw zaatakował przechodnia, następnie ukradł mu telefon komórkowy z którym uciekł. Funkcjonariusze znaleźli go kilka ulic
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!