DR Construct – Wiemy, Jak Stworzyć Idealną Przestrzeń Magazynową w Postaci Komórek Lokatorskich

DR Construct – Wiemy, Jak Stworzyć Idealną Przestrzeń Magazynową w Postaci Komórek Lokatorskich

Komórki lokatorskie są coraz bardziej popularne na rynku budowlanym i zyskują na znaczeniu. To idealny dodatek do mieszkań, biur i innych obiektów jako dodatkowa przestrzeń magazynowa. Właściciele mieszkań mogą wykorzystywać je do przechowywania narzędzi czy rowerów, co jest niewątpliwą zaletą. Firma DR Construct oferuje swoim klientom dwie opcje komórek lokatorskich, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do potrzeb wszystkich osób zainteresowanych tym rozwiązaniem.

Jakie Są Dostępne Warianty Komórek Lokatorskich?

DR Construct przygotował dwa rodzaje pomieszczeń o zróżnicowanych wymiarach, aby odpowiedzieć na wymagania swoich klientów. Ich montaż jest szybki i prostszy niż w przypadku murowanego schowka, a poza tym cechuje się dużą wytrzymałością oraz niepowtarzalnym designem. Skuteczna wentylacja wnętrza gwarantuje eliminację wilgoci i możliwość przechowywania także niemałych przedmiotów. Elementy ażurowe zastosowane przez firmę zawierają małe odstępy i dzięki temu każdy użytkownik może być pewien swojego intymnego miejsca.

Komórka Lokatorska Typ MGW-S

Komórki lokatorskie typu MGW-S są szczególnie funkcjonalne, ze względu na zastosowanie lameli oddzielonych od siebie minimalnymi odstępami (35 mm). Co ważne, zapewnia to właściwą wentylację i prywatność osobom, które według numerów mieszkań posiadają taką przestrzeń.

Komórka Lokatorska Typ MGW-G

Alternatywą jest pomieszczenie Typu MGW-G, w którym profile „C” mają wymiary 38×18 mm. Dodatkowe elementy między lamelami sprawiają, że ich wytrzymałość jest znacznie zwiększona. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że te komórki lokatorskie są bardziej ergonomiczne oraz skuteczne w zabezpieczeniu przechowywanych przedmiotów. A ich montaż jest zdecydowanie szybszy i mniej kosztowny niż w przypadku muru działowego.

DR Construct – Sprawdzona jakość!

Firma DR Construct specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju komórek lokatorskich, które spełniają wysokie standardy jakości. Jej estetyczne i trwałe produkty przyciągają zainteresowanie inwestorów i osób szukających dodatkowej przestrzeni magazynowej. Montaż wszystkich komórek lokatorskich odbywa się w krótkim czasie, bez względu na ich model. DR Construct stawia na swoją precyzję i staranność podczas tworzenia konstrukcji, a także szczegółowy montaż, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie optymalnego efektu.

Podsumowanie

Jeśli szukasz nowatorskiego rozwiązania, aby uzyskać dodatkową przestrzeń magazynową w Twojej nieruchomości, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy DR Construct. Możesz liczyć na produkty o doskonałych parametrach technicznych, szybkie montaże i zadowolenie z końcowych efektów. Skorzystaj z ich profesjonalnych usług i zaoszczędź mnóstwo czasu oraz pieniędzy!

Previous 3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera
Next Essential Models - Agencja Hostess i Modeli

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

TRAGICZNY BILANS ZDARZEŃ NA TERENACH WODNYCH

Tylko w ubiegłą sobotę w powiecie olsztyńskim doszło do dwóch wypadków na terenach wodnych. Podczas tych zdarzeń utonęły dwie osoby. Od początku roku jest to już trzecie takie zdarzenie. Policjanci

Wiadomości 0 Comments

3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera

Nawet 80% polskiego społeczeństwa ma obawy, że w obliczu stale rosnącej inflacji, ich podstawowe wynagrodzenie nie wystarczy do życia na oczekiwanym poziomie. A co gdyby w 3 prostych krokach, bez

Wiadomości 0 Comments

Piękne plaże, Stare i Główne Miasto, komfortowe apartamenty – Gdańsk na letni weekend

Planujesz urlop i interesują Cię komfortowe apartamenty? Gdańsk to jedno z najpopularniejszych pod względem turystycznym polskich miast. Nie jest to dziwne, jeśli wziąć pod uwagę, że łączy w sobie walory

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź