ZATRZYMALI 51-LATKA, KTÓRY POSIADAŁ BLISKO 43 KG NIELEGALNEGO TYTONIU
Iławscy kryminalni zatrzymali 51-letniego mieszkańca gminy Susz. Mężczyzna posiadał blisko 43 kg nielegalnego tytoniu. Straty Skarbu Państwa szacuje się na prawie 20.000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara grzywny łącznie z karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
Iławscy policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Susz może posiadać znaczną ilość liści tytoniu. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce, gdzie potwierdzili informację.
Podczas przeszukania okazało się, że 51 – latek posiada blisko 43 kg nielegalnego tytoniu. Liście były przechowywane na strychu mężczyzny gdzie się suszyły. Mieszkaniec gminy Susz w ten sposób chciał oszukać Skarb Państwa na kwotę prawie 20.000 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 51 – latek usłyszał zarzut, do którego się przyznał.
Za to przestępstwo grozi kara grzywny łącznie z karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
Może to Ci się spodoba
WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
W związku ze zbliżającymi się wakacjami kino Helios w Olsztynie zorganizowało dwa seanse filmowe w ramach projektu „Akademia Bezpieczeństwa”. Przed projekcją każdego filmu przedstawiciele olsztyńskiego Wydziału Prewencji i Wojewódzkiej Stacji
SZKOLENIE POLICJANTÓW Z UDZIAŁEM STRAŻAKÓW I KLASY MUNDUROWEJ
Na terenie byłego poligonu wojskowego w Łysku odbyło się szkolenie I Kompanii Nieetatowego Pododdziału Policji w Olsztynie. W jej skład wchodzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz z
BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU
Nidziccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 545 Nidzica – Kozłowo. BMW uderzyło w mercedesa, a następnie dachowało. Kierowcy zostali przewiezienie do szpitala. Droga wojewódzka była
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!